www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 09/28/2020 - 20:36

O hubnoucí kúře Body Wraps jste pravděpodobně již slyšeli. Možná jste už viděli i fotky „mumií“, které proceduru podstoupily. Zní skutečně lákavě. Necháte se zabalit do pruhů látky, hodinku si odpočinete a po rozbalení budete o něco hubenější. Jak tohle může fungovat? Jednoduše.

Dopředu je třeba zmínit, že nejde o žádný podvod. Tělové zábaly Body Wraps jsou skutečně funkčním způsobem, jak zhubnout. Jenže ne tuky a po jedné proceduře rozhodně ne trvale.

Jak probíhá procedura Body Wraps?

Přijdete do salonu, kde vás změří, aktivují lymfatický systém správným dýcháním a zabalí vás do bandáží namočených ve speciální lázni. Složení produktu, v němž jsou bandáže namočeny, se může mírně lišit dle konkrétní varianty. Nejčastěji se setkáte s variantou Body Wraps Slim či Body Fit Wrap. Existují ale i speciální kúry například pro maminky pro porodu. Na ty se může jít už po šestinedělí a wrap se pak namáčí ve směsi BW Skin Care pro kojící či BW Slim pro nekojící.

V bandážích strávíte asi hodinu. V některých salonech budete nejdříve lehce cvičit a poté ležet, někde jenom ležet, uvaří vám čaj a nechají vás relaxovat. Na závěr z vás bandáže sundají a přeměří vás. Věřte tomu, nebo ne, ale už po první proceduře zhubnete v celkovém obvodu těla (měří se na 9 místech) 5-30 cm.

Jakým způsobem tedy vlastně zhubnete?

Jednoduše. Tělové zábaly z vás samozřejmě zázračně neodsají tuk. Dokážou však odsát vodu a v tom spočívá celý trik. Problém je, že ta voda se ve vašem těle časem opět nastřádá. Jak dlouhý je efekt „zhubnutí“, záleží na konkrétním těle. Každý má jiný lymfatický systém, a pokud o něj budete dobře pečovat (zdravě jíst, pohybovat se, dostatečně pít), výsledky si udržíte na delší dobu. V každém salonu vám ovšem řeknou, že pokud chcete dosáhnout trvalého výsledku, jedna procedura nestačí.

Tělové zábaly Body Wraps nejsou žádnou lží, která se z vás snaží vytáhnout peníze. Doopravdy zhubnete, ovšem vodu. Většina lidí by však potřebovala spíš shodit tuk či zpevnit tělo. V tom vám nepomůže nic jiného než úprava jídelníčku a cvičení.

reklama: