www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 09/03/2021 - 13:38

Ne každý dostal od matky přírody do vínku vytrvalost v posteli. Někteří muži se snaží o oddálení ejakulace prakticky při každém styku, jelikož se potýkají s problémem předčasného vyvrcholení, jež nejsou sami schopni nijak ovlivnit. Pokud s těmito potížemi bojujete i vy, přinášíme vám několik užitečných rad, jak se s nimi vypořádat, a to přirozenou i lékařskou cestou. Dozvíte se, co je příčinou předčasné ejakulace, jaká moderní léčiva jsou k dostání na trhu, a které cviky k posílení vytrvalosti můžete provádět sami doma.

Oddálení ejakulace přirozenými technikami

Abyste získali v posteli nějaký čas navíc a uspokojili dostatečně sebe i svou ženu, můžete během dne provádět následující cviky, díky kterým získáte lepší výdrž.

  • Kegelovy cviky - Jedná se o osvědčenou metodu na posílení svalstva pánevního dna. Nenechte se mýlit, že jsou tyto cviky vhodné jen pro ženy. Naopak perfektně poslouží pánům, kteří se potýkají s problémy s předčasnou ejakulací. Cviky se provádí při čůrání a v podstatě jde o náhlé zadržení proudu moči.

  • Metoda “start-stop” - jde o trénink výdrže při masturbaci. Je potřeba tuto metodu provádět každý den! Při masturbaci vždy těsně před vyvrcholením přestaňte a zklidněte se. Poté pokračujte a proces několikrát zopakujte. Může to být zpočátku náročné, ale uvidíte, že za chvíli to nebude žádný problém.

  • Masturbace před sexem - i toto je možnost jak získat nějaký čas při souloži k dobru, jelikož tvorba nového ejakulátu nějakou chvíli trvá. Dejte si však pozor, abyste se před sexem příliš nevyčerpali!

Co způsobuje předčasné vyvrcholení

Problémy s předčasným výronem semene nemají jen mladí a nezkušení pánové. Tyto obtíže se týkají i starších mužů, kteří mohou mít naopak velmi divoký sexuální život. Roli zde mohou hrát nejen fyzické předpoklady a citlivost, ale také psychika a zdravotní stav. Na základě odborných studií jsou rozlišovány 2 druhy předčasné ejakulace:

stenická forma - postihuje mladé muže. Penis je v tomto případě velice citlivý a během soulože dochází při jeho dráždění k vyvrcholení, které dotyčný nemůže nijak ovlivnit.

astenická forma - projevuje se u mužů každého věku a hlavní příčinou je přecitlivělost nebo naopak necitlivost pohlavního údu. Během styku ztrácí muž nad ejakulací kontrolu. Léčba této formy je náročnější, protože její příčinou často bývá psychické vytížení daného jedince.

Moderní léčiva na potíže s ejakulací


Je-li pro vás trénink výdrže moc náročný, ať už fyzicky nebo psychicky, existuje ještě jedna možnost, jak vyvrcholení oddálit. Na pomoc v tomto případě přichází moderní léčiva na problémy se sexuálními dysfunkcemi. Tyto léky jsou dostupné na lékařský předpis a většinou mají formu pilulek, které se polykají. Tyto léky díky látce zvané sildenafil způsobují lepší průtok krve v kapilárách topořivých těles penisu, a zajišťují tak stabilní erekci.


Alternativa viagry bez lékařského předpisu

Na trhu jsou dnes již snadno k dostání léčiva obsahující účinnou látku sildenafil, k jejichž zakoupení není nutný recept od lékaře. Nekoupíte je však v klasické kamenné lékárně. Tyto pilulky nesou název Kamagra a dají se jednoduše sehnat na internetu. Fungují úplně stejně jako jiné léky, které se užívají při potížích s erektilní dysfunkcí. Pokud se stydíte o svém problému mluvit s doktorem a velmi vás to frustruje, tablety Kamagra vám diskrétně pomohou vaše potíže řešit.

Pokud jste se dostali až sem, získali jste potřebné informace k tomu, abyste mohli začít řešit svůj problém s předčasnou ejakulací. Dočetli jste se, jaké techniky k posílení výdrže můžete trénovat doma, a co vaše potíže může způsobovat. Zjistili jste také, že existují léky pro boj s erektilní dysfunkcí, na něž není třeba mít lékařský předpis. Je jen na vás, zda si zvolíte přirozenou cestu nebo dáte přednost pohodlnějšímu řešení problému.

A jak byste obtíže s předčasným vyvrcholením řešili vy? Snažili byste se s tím bojovat tradičními metodami svépomocí, nebo byste raději vyhledali odbornou pomoc? Inspirujte nás svými nápady v komentářích!


reklama: