www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/30/2019 - 11:15

Popularita operativního leasingu v Česku roste a není divu. Za prvé se rozšiřuje počet firem, které jej nabízí, za druhé se zlepšují i jejich služby. Jedna z těch, jež patří k průkopníkům v oboru, nyní přichází s úplnou novinkou. Nechce zákazníky omezovat smlouvami na dobu určitou.

Operativní leasing je v podstatě postavený na smlouvách na dobu určitou. Pronajmete si auto na dva nebo tři roky, platíte fixní měsíční částku, a až daná smlouva skončí, máte možnost uzavřít novou na nějaký jiný, modernější vůz. Jestliže si chcete nechat současné auto, dávají některé firmy možnost jej za zůstatkovou cenu odkoupit, většina zákazníků o to ale nemá zájem. Vždyť by se připravili o největší výhody auta na leasing – jízdu bez starostí a pravidelnou výměnu za modernější model. Jenže ony v životě jsou situace, kdy byste si dané auto ještě pár let nechali, nebo kdy jej potřebujete naopak vrátit dříve. A proto přichází Driveto.cz s unikátní nabídkou, kterou nikdo jiný na českém trhu podle dostupných informací nemá.

Operativní leasing na dobu neurčitou

Driveto.cz má svůj vlastní Driveto Klub, v rámci nějž zákazníkům poskytuje řadu speciálních nabídek. Tou nejnovější je aktuálně možnost sjednat si operativní leasing na dobu neurčitou. Na začátku musí zákazník zaplatit startovací poplatek, který činí dvě pravidelné splátky, a pak už je jen na něm, kdy si leasing zastaví. Může si auto pronajímat třeba deset let, ale také tři měsíce, když zjistí, že mu z nějakého důvodu nevyhovuje. Případně jej může vrátit, pokud nebude mít dost peněz na splátky. Důvody nikoho v Driveto nezajímají, zákazník má právo vrátit vůz skutečně kdykoliv.

Výše měsíčních splátek se liší

U operativního leasingu se výše splátek odvíjí mimo jiné podle toho, na jak dlouhou dobu je leasing sjednáván. V případě doby neurčité to ale není možné takto vypočítat. Právě z toho důvodu byli v Driveto nuceni nastavit splátky o něco výše, než kdybyste si vzali leasing např. na dva roky. Splátky ale nejsou vyšší až o tolik, nejlevnější modely začínají na šesti tisících korun měsíčně. Za tu možnost ukončit smlouvu kdykoliv to každopádně stojí. Nebo ne? To se ukáže časem podle zájmu zákazníků.

Jestli máte i vy chuť prozkoumat variantu leasingu na dobu neurčitou, podívejte se na více informací přímo na https://www.driveto.cz/. Nezapomeňte ale, že služba je dostupná pouze na vozy z Driveto klubu, nikoliv na všechny. K získání auta vám stačí pouze občanský i řidičský průkaz a zaplacení dvou měsíčních splátek. Žádosti schvalují do pár hodin a do tří dnů od podpisu smlouvy už si budete jezdit v novém. O žádné výhody operativního leasingu nepřicházíte, garanční prohlídky, povinné ručení, přezouvání pneumatik, havarijní pojištění, administrativní poplatky a běžnou údržbu stále nemusíte řešit.

reklama: