www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 02/19/2020 - 10:04

Je jasné, že v dnešní elektronické době potřebuje každá firma nějaký svůj systém, ve kterém si vede záznamy o zakázkách, účetnictví, docházku apod. Všechny informace jsou díky tomu na jednom místě, jen tak se neztratí, můžete se na ně podívat kdekoliv a z libovolného zařízení. Jenže těch systémů, co takové funkce nabízí, je tolik, že většina lidí marně přemýšlí, jaký přesně potřebují.

Jeden produkt nebude vyhovovat každé firmě. Záleží na oboru její činnosti a samozřejmě i velikosti. Malá firma potřebuje něco jiného než obrovská společnost. Přesně s touto myšlenkou se společnost Saul, která už od roku 1997 vyvíjí informační systémy, rozhodla nabízet rovnou několik variant svého produktu.

Ekonomický software pro menší firmy

Prvním produktem je ekonomický software RIS Start určený spíš malým a středně velkým společnostem. Je levný, snadno ho do firmy zavedete a umí vše potřebné. Zvládne pohlídat sklad, zboží v obchodě, celkový majetek firmy a samozřejmě účetnictví.

Ekonomický informační systém pro každou firmu

Podnikový informační systém RIS.NET je určen pro střední a větší firmy libovolného zaměření. Pohlídá zdroje, procesy, pomůže snížit náklady, odhalí, kde by se dalo uspořit, bere v úvahu legislativu apod. Jeden informační systém vám pomůže s celým řízením společnosti.

Systém pro výrobní společnosti

Specifickou oblastí je výroba. Pro výrobní firmy je určen komplexní informační systém AR_RIS, který pomáhá s procesy a workflow, zakázkami, účetnictvím, mzdami, logistikou i financemi či plánováním výroby.

Nadstavba pro manažery

TOP-RIS je nadstavby informačního systému pro manažery. Pomáhá vytvářet reporty, sestavy, tvořit grafy a účetní výkazy, sledovat a hodnotit zakázky, udržovat si přehled nad pohledávkami, závazky a mnoho dalšího.

Ať už tedy hledáte účetní systém, informační systém nebo jakýkoliv jiný systém, který by pomohl vést vaši firmu, u společnosti Saul najdete řešení snadno. Vždy vám ho totiž postaví tak, aby vyhovovalo po funkční i finanční stránce.

reklama: