www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/25/2020 - 11:56

Nemáte už ze sexu takové potěšení jako kdysi? Na vině může být spousta příčin od těch banálních až po vážné zdravotní. V každém případě byste ztrátu apetitu měli začít řešit.

Jedním z vůbec nejčastějších důvodů, proč v posteli nejsme tak draví a výkonní jako „za mlada“, může být rutina. Ta je obecně považována za zabijáka většiny především dlouholetých svazků. Každý se s ní vypořádává po svém. Někdo jde cestou mimomanželských svazků neboli nevěry.

Sex ano, ale s někým jiným

Jedna kamarádka se mi nedávno svěřila, že sex ano, ale s někým jiným než se svým partnerem. Ano, jedná se o jisté řešení, na které ovšem každý nemá žaludek. Nevěra přeci jen vyžaduje určitý stav mysli. Ne každý je zkrátka ochoten svého partnera podvádět. A toho, s kým jej podvádí, tajit. Pořád se hlídat a neprořeknout se. Přitom existují i jiné způsoby, jak i sexu se stávajícím partnerem vrátit postrádající náboj a šťávu.

Rutiny se zbavte dříve než později!

Co takhle vytasit na boj s rutinou erotické pomůcky? Ty patří mezi zbraně nejúčinnější. Internetový sexshop Sexshop 51 jich nabízí celou řadu. Z nabídky produktů pro ženy jmenujeme vibrátory a dilda, venušiny kuličky, vibrační vajíčka či různé anální hračky. Pánům vzrušení pak stoprocentně zaručí masturbátory a umělé vagíny stejně jako vibrační kroužky na penis a stimulátory prostaty.

Jakou hračku zvolit?

Při odpovědi na tuto otázku vycházejte jak z vašich preferencí, tak i zkušeností. Ale taky zda se vám jedná o potěšení v soukromí nezávisle na přítomnosti partnera, či o pomůcku, kterou využijete v partnerském sexu. Většinu erotických pomůcek ovšem využijete v obou případech. Typickým příkladem je vibrátor, který ženy využijí jak při autoerotice, ale také se může stát součástí párových sexuálních hrátek.

Smart erotické hračky

Hitem současné doby se stávají tzv. smart erotické hračky, které je možné ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, tabletu i hodinkách. Ty jsou zase přímo ideální pro tzv. sex na dálku, a to i v případě, že vás s partnerem dělí oceán (v pravém slova smyslu). Hračku je totiž možné ovládat přes internet. Velké oblibě se těší především chytrá vibrační vajíčka a vibrační masáže prostaty.

Aby váš sex byl tam, kde kdysi

Možností ovšem existuje mnohem víc. Chce si to jen najít čas a celou nabídku sexhopu (sexshop51.cz) ideálně v soukromí projít. A to, co vás zaujme, si objednat. A na vlastní kůži vyzkoušet. Jsme si jisti, že nebudete litovat a váš sex se ocitne tam, kde svého času byl. A o to jde především, nebo ne?

reklama: