www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 11/07/2020 - 18:20

Už jste se někdy zamyslela nad tím, co vlastně dělá ženské tělo přitažlivé? Jde o přirozenou chemii mezi mužem a ženou nebo o určité triky, které můžete využít ve svůj prospěch? Obojí je důležité. Proto budou erotické punčochy rozhodně patřit do šatníku každé ženy, která touží po vášnivém pohledu svého partnera a po odvážném milostném životě.

Kde se bere magická přitažlivost erotického prádla? Nejdůležitější je kontrast

Krásné ženské tělo bez ničeho je samozřejmě přitažlivé, ale přitažlivost není jen o nahotě. Stejně jako ozdobně balíme dárek, abychom vzbudili očekávání, i erotické prádlo je nádherným obalem. Takovým, který vzbudí touhu vašeho protějšku. Díky němu ukážete vaše tělo v nejlepším světle. Svému partnerovi zamotáte hlavu třeba erotickými punčochami. Stačí jen, aby je na vás viděl. Magické kouzlo tohoto kousku prádla pro vášnivé chvíle tkví v kontrastu, který s tělem vytváří. Máte-li je na sobě, jde svým způsobem o výzvu, které partner neodolá a vy se můžete těšit na skutečně zajímavý zbytek večera.

Punčochy jsou skvělým doplňkem k ostatnímu erotickému oblečení

Umíte si představit vášnivou školačku, bez dlouhých bílých podkolenek? Takových, které zvýrazňují její nevinnost a nízkou disciplínu, za kterou potřebuje dostat patřičný trest? Nebo policistku, která oblečena ve své sexy lesklé minisukni, srovnává do latě neposlušného partnera, který v minulém týdnu opravdu zlobil? Ať už je vaše představa o ideálním erotickém prádle jakákoliv, celkovou milostnou atmosféru rozhodně dokáže podpořit. Proto jsou tak žádané různé vhodné doplňky, jako například punčochy, pouta nebo dokonce sexy bičíky.

V jakých provedeních erotické punčochy seženete?

Před jejich výběrem se zamyslete, v jakém sexy prádle se budete cítit nejlépe.?Půjde spíše o odvážný outfit, který mnoho nezakryje, nebo raději budete decentní dáma, která jen trochu naznačí své touhy? Platí, že především se musíte dobře cítit vy. Teprve pak můžete všechno to jiskření přenést na vašeho partnera a ten se postará o další.

Než pokročíte k objednávce zkuste si v duchu představit, jestli máte tento kousek prádla s čím kombinovat a jestli je vhodný pro váš plánovaný večer. Punčochy jsou samozřejmě vhodné pro jakoukoliv postavu, nicméně různé druhy se hodí pro různé typy pokožky.

Jaké jsou nejčastější typy erotických punčoch?


  • Klasické punčochy doplněné o nádherné krajkové lemy.

  • Stocking punčochy ze síťoviny, které přímo vybízejí k roztrhnutí několika oček.

  • Rozvazovací punčochy, které drží pohromadě jen díky šikovnému zavázání.

  • Podvazkové punčochy, které jsou v představách nejednoho muže na prvním místě.


Ať už si vyberete jakýkoliv typ, objednávejte si zboží jen z kvalitních e-shopů nebo zaběhnutých obchodů

Erotické zboží je specifické, a ne v každém e-shopu se můžete setkat s kvalitním zákaznickým servisem. Pokud by vám cokoliv nepadlo, vždy je dobré mít možnost zakoupené prádlo vyměnit, nebo si aspoň nechat vrátit peníze. Jedná se o vaši spokojenost. Rozhodně jste si punčochy pořizovala pro příjemnější chvíle, než je vyřizování reklamací. Další důležitým bodem při nákupu erotického prádla pak je spolehlivá doprava.

Moderní e-shopy jsou velmi často napojeny na efektivní síť dopravců, která doručí zboží již během několika málo dnů. Vždyť vášeň a touhy nečekají a rychlé doručení bude více než vítané...

A jaký máte názor na erotické punčochy vy? Napište nám komentář!

reklama: