www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/13/2018 - 21:28

Milujete květiny natolik, že se kouzlo jejich vzhledu a vůně stala vaší pracovní vášní? Anebo jsou pro vás květiny a vše kolem nich takovou vášní, že si sami tvoříte různorodé květinové výzdoby pro sebe a své přátele sami doma?

Ať je pravda jakákoliv, jedno je jisté, a sice že k úspěšnému dílu je potřeba také správného, a především kvalitního náčiní, které vám přináší potřeby pro floristy v jakékoliv kategorii zdatnosti. Na své si přijdou jak naprostí laici v oboru, tak i ti, kteří svými mistrovskými díly okouzlují všechny kolem. 

Vybere si opravdu každý

Floristické potřeby, které tvoří náš sortiment, jsou vskutku různorodé a potěší opravdu každého. Je tedy naprosto jedno, zda si květinovou výzdobu vyrábíte doma na koleni či zda je pro vás váš koníček i povoláním. V našem sortimentu, který zahrnuje různé dřevěné a plechové dekorace, nůžky, misky, figurky či umělé květiny si totiž vybere opravdu každý, který tento obor srdečně miluje.

Z pestrého sortimentu si můžete vybrat ucelenou řadu propriet nejen pro váš obchůdek s květinami či ušlechtilou domácí zahrádku, nýbrž si vyberete i náčiní pro domácí vyrábění třeba s vašimi ratolestmi, které kouzlo tohoto půvabného umu rozhodně nadchne. Vytvářet navíc můžete po celý rok.

Náš výběr je totiž vždy tematický, stejně tak jako měnící se roční období. Tvořit můžete na jaře, v létě na podzim i v zimě, kterou si tak projasníte dokonalými dekoracemi všeho druhu.


Přivítejte jaro s noblesou

Momentálně se všichni již nemůžeme dočkat jara a prvních jarních paprsků. Co takhle si čekání na jaro zpříjemnit pomocí aranžování květin s jarní tématikou či dekorací, které nás upozorní na nadcházející Velikonoce? Díky vskutku pestrému výběru dekorací, nářadí pro floristiku, drátků, tkanin a stuh si můžete být jisti, že vítání jara vás bude bavit.

Skvělé stolní dekorace i svatební floristika

Potřeby pro aranžování květin se vám budou hodit nejen v pracovním nasazení, nýbrž i doma, kde si skvělými dekoracemi můžete vyzdobit a tím pádem i provonět celý byt. Ke správně zručným rukám patří i precizní a kvalitní potřeby, které jsou základem úspěchu každého výtvoru.


Své o tom jistě ví i ti z vás, kteří se věnují svatební floristice a v jejich repertoáru jsou výzdoby nejen svatebních vozů, ale i stolů pro hosty či květinové výzdoby sálů. Pokud tedy patříte mezi laiky, kteří se chtějí něco nového naučit a obohatit tak svou kreativní mysl či mezi profesionály, kteří mají již třeba i letité zkušenosti v tomto oborou, rozhodně zabrouzdejte na náš e-shop – www.lepaso.cz , kde si vyberete vše, po čem momentálně vaše kreativní srdce nejvíce touží.

Výběr je pestrý, kvalita je zaručena stejně tak, jako radost z vašich konečných výtvorů, do kterých můžete zapojit třeba celou rodinu.

Vaše Lepaso.cz

 

reklama: