www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 11/26/2022 - 20:12

Přemýšlíte, jaký dárek vybrat a pomalu vám dochází nápady? Kalendář je něco, co se nikdy neztratí. Navíc originální fotokalendář z vašich vlastních fotek bude plnit praktickou, a ještě k tomu dekorativní funkci. Podívejte se, jaké druhy fotokalendářů existují a proč se jedná o skvělý dárek.

Originální dárek s nápadem

Pokud se rozhodnete vyrobit speciální fotokalendář plný vašich fotek, automaticky získáte skutečně jedinečný a originální dárek. Fantazii se přitom meze nekladou, takže se může jednat například o fotky dětí, což jistě potěší například prarodiče. Krásně bude vypadat také fotokalendář s fotkami z cest nebo s domácími mazlíčky. Jisté však je, že díky vašim fotografiím půjde o naprostý originál, který nikde jinde v obchodě nekoupíte.

Vyberte si správný formát

Fotokalendáře jsou oblíbené dárky i z toho důvodu, že mají mnoho podob. Luxusně vypadají velké formáty pro pověšení na stěnu. Zde bývá kalendář jen ve spodní části a hlavní dominantou je právě fotka či koláž z několika fotek. Pokud si však myslíte, že dotyčný ocení spíše stolní kalendář, kam si bude moci psát poznámky, také není problém. Stačí si vybrat týdenní nebo čtrnáctidenní verzi a nahrát příslušné množství fotografií.

Nezapomeňte objednat s dostatečným předstihem

A protože se jedná o výrobek na míru, je dobré objednávat s dostatečným předstihem. Výroba totiž pár dnů trvá, takže počítejte s tím, aby fotokalendář stihl dorazit do vánočních svátků. Většinou přímo na stránce výrobce fotokalendářů a podobných dárků najdete uvedené termíny, do kdy je potřeba objednat, když to chcete spolehlivě stihnout právě do vánočních svátků. I tak ale platí, že je lepší nenechávat objednávku na poslední chvíli, protože může dojít například ke zdržení ze strany dopravce a podobně.

reklama: