www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/11/2019 - 09:07

Pátráte po originálním a krásném dárku, který udělá radost každé ženě nebo dívce? Vyberte nádherný šperk. A jak se vyznat v té pestré nabídce nejrůznějších náhrdelníků, náramků, náušnic a dalších dekorativních věcí? V článku najdete tip na nákup působivého šperku z nové kolekce Pandora. Uvidíte, že s tímto dárkem rozhodně zabodujete.

Jemné a elegantní náramky

Náramky jsou vděčným dárkem, který se příjemně nosí, a díky jednotlivým přívěskům si snadno upravíte jejich vzhled ke své spokojenosti. Právě náramky Pandora mají mnoho tváří a na výběr máte ze stříbra, kůže, chirurgické oceli, či ve zlatém provedení. To, jaký konkrétně zvolíte, závisí na tom, co se bude líbit obdarované. Stačí chvíli pozorovat, jestli žena nosí raději zlato nebo stříbro, a budete mít jistotu, že se trefíte. Originální variantou je i jemné růžové provedení působící romantickým dojmem.

Osobitý styl

Kromě samotných náramků jsou hodně oblíbené i Pandora korálky, které se připevňují na daný náramek. Variant existuje obrovské množství a jejich kombinací vyjádříte svůj postoj, módní vkus nebo hodnoty. Každý korálek může mít i souvislost se speciální událostí, ke které byl darován, jako například k narozeninám, promoci, maturitě, svatbě a podobně. Na jeden náramek se vejde poměrně dost korálků, kdy každý z nich je zpracován do detailů.

Oslňující krása

Výsledkem dobře zvolených a zkombinovaných šperků je symfonie barev, tvarů a třpytu. Pomozte toho dosáhnout obdarované i díky novému dárku. Nová kolekce Pandora Reflexions sází na dokonalost v každém detailu. Každý kousek je jemně zpracován, aby byl moderní a luxusní zároveň. Oproti předchozím kolekcím se design těchto šperků ubírá více v souladu s aktuálními módními trendy, takže se šperky perfektně hodí pro každodenní nošení i sladění se slavnostnějším oblečením.

reklama: