www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/22/2021 - 07:47

Nosíte rádi parfémy světových značek, ale připadají vám drahé? Neplaťte zbytečně. Vždyť nikdo nepozná, jestli máte na sobě originální vůni, nebo její napodobeninu.

Luxusní vůně – napodobeniny parfémů

Světové značky patřící do sekce haute couture mají v síti parfumérií vlastní kosmetiku, mezi kterou patří i voňavky. Rovněž luxusní. Ovšem zde stále platíte značku. Pokud navíc tyto parfémy nakupujete v kamenných parfumériích, stojí to mnohem více peněz. Zbytečně. Imitace parfémů jsou dnes velmi oblíbenou variantou osobitých vůní. Chanel, Dior, Tiffany, Prada, Gucci, Escada a další značky patří mezi prémiové, proto zde platíte značku. Výrobní cena je přitom mnohem nižší. Tester, dámské parfémy i pánský parfém se rovněž vyrábí z kvalitní vonné esence, která vydrží i 6 hodin. Neplatíte zde ovšem značku, tudíž flakon vás vyjde na zlomek ceny. Najděte si na internetu například "parfémy napodobeniny" a uvidíte, jak široká nabídka je. Ovšem dbejte na výběr solidního prodejce. Ne každý nabízí kvalitu, která vydrží.

Dámské parfémy i testery vůní

Výhodou napodobeniny parfému je skutečnost, že nikdo neví, že máte na sobě neoriginál. Voní stejně. Experti na vůně dokážou přesně odhadnout esence, z nichž se skládá původní parfém a podle něj sestaví složení parfémované vody. Vy si pak jen najdete v převodníku parfému originál a k němu přiřazenou imitaci. Ta stojí v řádu pár stovek proti původním tisícům. Tyto typy vůní nabízí například Esensino.cz, kde naleznete nejoblíbenější světové vůně. Nejen, že představují jejich vůně dokonalé kopie, které vydrží i stejně jako originál, ale můžete je mít i ve vámi zvoleném množství (od 2ml do 100ml, náplň či cenově výhodné testery). Nemusíte mít luxus za hodně peněz. Dopřejte si příjemné vůně, které vás nebudou stát jmění a přitom jsou kvalitou srovnatelné se špičkovými parfémy.

reklama: