www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/11/2020 - 10:35

Když nám na vesnici rupne voda, nebo potřebujeme pomoci s topenářskými pracemi, obvykle zazvoníme u souseda. Vždy se najdou zlaté ruce, které pomohou. Mnohem bezradněji se cítíme ve velkoměstě.

Dobrý instalatér Praha však není žádným vyhynulým druhem. Rostislav Žák a jeho tým instalatérů nabízí služby na území celé Prahy. Instalatéři mají vždy mnohaletou praxi v oboru a znalosti odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti instalatérských prací. U firmy lze poptávat veškeré instalatérské práce, topenářské práce i čištění odpadů.

Když potřebujete v Praze instalatéra

Mnozí z nás si netroufají ani na nejběžnější instalatérské práce. Ať již jde o instalaci nové pračky, myčky, výměnu baterií, opravu WC či montáž umyvadla. Mnohdy nemáme s podobnou prací žádné zkušenosti, často jsou zákaznicemi ženy, které žijí single a na tuto práci fyzicky nestačí. Pak jsou ale i odborné instalatérské práce, do kterých bychom se jako laici neměli pouštět vůbec. Obvykle jde o výměnu bojlerů, realizaci kompletních rozvodů vody a odpadů, ale i výměny ventilů. Samostatnou kapitolou pak jsou rozsáhlé rekonstrukce bytových jader či celých domů, nebo kompletní rozvody vody a odpadů.

Aby odpad fungoval, jak má

V domácnosti nás umí potrápit i odpad. Právě čištění odpadů je činnost, na kterou si z jakéhosi ostychu souseda obvykle nevoláme. Jenomže neodtékající voda v kuchyni, v koupelně, nebo dokonce ucpaný záchod, mohou být nad naše síly. Zkusíme louh, ale když to nepomůže, jsme v koncích, Chybí nám potřebné nářadí i znalosti.

Firma Rostislav Žák nabízí profesionální čištění odpadů Praha. Může jít o drobné práce, pokud jde o výměny těsnění, sifonů či čištění odpadu u dřezů, umyvadel, pisoárů, bidetů apod. Firma však realizuje i profesionální strojní čištění ležaté a svislé kanalizace.

reklama: