www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/03/2018 - 16:28

Situace ve vyplácení starobního důchodu nevypadá růžově pro současné penzisty, ovšem nejistá je i budoucnost pracujících lidí v produktivním věku a zřejmě i jejich dětí. Zákonodárci se sice dušují, jak vytvoří důchodovou reformu, ale tato revoluce bohužel v Česku ještě nenastala. Stavějí se pilíře důchodového připojištění, a zase se bourají. Výplaty seniorům sice stoupají, ale spíše v řádech desítek korun než stokorun či tisíců. A bude asi ještě hůř. Je na současných aktivních osobách, aby důkladně zvážily, jak se pojistit na klidné stáří, případně vytvořit záložní štrozok pro příští generace. Jednou ze stabilních hodnot je investice do zlata a stříbra.

Stabilní hodnota zlata a stříbra je jistotou, již nic nepřekoná

Jistě, zakoupením bytu nebo domu si vytvoříte určité jistoty spokojeného bydlení, které lze pronajímat a následně přenechat potomkům. Nemovitosti mají cenu zlata. A proto se naskýtá další otázka: proč neinvestovat právě do drahých kovů? Stabilní komodita, jež bude mít svou hodnotu po staletí, případně její cena ještě poroste v závislosti na těžbě a zásobárnách zlata a stříbra.

Vybírejte pečlivě obchodníka s cennými kovy, ať neprohloupíte

Důležitým bodem při nákupu zlatých a stříbrných mincí, investičních zlatých a stříbrných slitků je koupě u prověřeného dodavatele, jenž vám nenabídne cenné kovy pochybné hodnoty. Certifikovaným dodavatelem zaměřeným na český a slovenský trh je AuPortal. Významná obchodní společnost čile komunikuje s dodavateli z celého světa, vybírá jakostní zlato a stříbro za rozumnou cenu, s níž oslovuje tuzemské zájemce o investování do zlata a stříbra. V nabídce AuPortal jsou investiční stříbrné mince a investiční zlaté mince, stříbrné a zlaté pruty, jakož i slitky. Aktuální novinkou jsou mince obdélníkového tvaru.

 

 

reklama: