www.katedrala.cz


         
Vložil/a sestakova, Po, 08/23/2010 - 19:04

Společnost WERITUM Consulting s.r.o. je mladá, dynamická společnost, která poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích a to nejen pro individuální investory, ale také pro korporátní klientelu. Její specializací je především investiční poradenství a zprostředkování obchodu s cennými papíry na světových trzích.
Cílem investičního poradenství WERITUM Consulting s.r.o. je zhodnotit majetek klientů natolik, aby dosahoval optimálního výnosu. Samozřejmě je vždy brán zřetel na požadavky a přání klienta, tak aby investiční poradenství vyhovovalo přesně jeho cílům a představám.
WERITUM Consulting s.r.o., průvodce ve světě investic
WERITUM Consulting s.r.o. klade vysoký důraz na osobní přístup ke klientům. Tak, jako je každý klient odlišný, tak jsou odlišné i jeho požadavky do investování - rozdílný záměr i vztah k riziku, k výnosu. V tom však tkví síla WERITUM Consulting s.r.o., splnit přesně očekávání klienta, posoudit jeho možnosti, potřeby a požadavky, na jejichž základě jsou schopni nabídnout adekvátní řešení a navrhnout konkrétní strategii.
WERITUM Consulting s.r.o. nejen pro investiční poradenství
Předmětem zájmu WERITUM Consulting s.r.o. není pouze investiční poradenství, ale také burzovní obchody (zprostředkování obchodů s cennými papíry na světových trzích), zejména akcie na amerických trzích Dow Jones, Nasdaq, S&amp, v České Republice pak akcie v systému SPAD. WERITUM Consulting s.r.o. se proto klientům stává kvalitním partnerem při obchodování na akciových burzách v ČR, USA, ale i na burzách v západní, střední a východní Evropě.
Investiční poradenství WERITUM Consulting s.r.o. není totiž pouze o tom, jak nejlépe investovat Vaše naspořené finance, ale především o tom, jakým způsobem rozložit investice proto, abyste dosáhli optimálního výnosu za Vámi určeného rizika.
Investujte s WERITUM Consulting s.r.o., Vaším partnerem ve světě financí!

reklama: