www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 07/01/2019 - 10:37

Čas dlouhých kalhot a teplých neforemných svetrů je dávno u konce. Nastává léto a spolu s ním i doba většího odhalování těla. Pokud jste přes zimu trošku zaháleli a přestali jste o sebe intenzivně pečovat, teď byste měli všechno napravit. Letní oblečení a především plavky totiž nemilosrdně odhalí všechny nedokonalosti. Na čem je třeba zapracovat?

Chloupky pryč

Trend dokonale hladké pokožky je i nadále aktuální. Chloupky se prostě nenosí, a to nikde – v podpaží, na nohou, v oblasti bikin. Zvolit si můžete z několika metod odstranění chloupků, k těm nejrychlejším a nejlevnějším patří klasické holení žiletkou. Dokonalý efekt však nevydrží příliš dlouho. Trvalejší výsledky přinese epilace pulzním světlem nebo laserem, která sníží, až zamezí růst chloupků.

Celulitidě dejte sbohem

Nevzhledná pomerančová kůže se teď před létem dostává do centra pozornosti. Pokud trápí i vás, jistě máte nastudované ověřené rady, jak se jí zbavit – od pravidelného pohybu přes dodržování pitného režimu až po ozdravení jídelníčku. Někdy je však zapotřebí nasadit do boje s celulitidou těžší „kalibr“. Vyzkoušejte třeba lymfodrenáže, které rozproudí lymfu v postižených oblastech a zlepší vstřebávání tekutin a odvod škodlivin. Viditelné výsledky přináší také estetická rázová vlna, která doslova rozbourá tukové polštářky v podkoží.

Rozlučte se se striemi

Rovněž strie dovedou pořádně potrápit. Nejvíce s nimi bojují maminky v těhotenství, ženy s citlivou pokožkou nebo nějakým tím nadbytečným kilogramem. Roli hrají nejen genetické predispozice, ale i elasticita kůže, jejich vzhled se navíc zhoršuje s přibývajícím věkem. V létě jsou navíc hodně na očích, opálení je totiž ještě zvýrazňuje. Ačkoli se jedná „jen“ o kosmetický nedostatek, na sebevědomí rozhodně nepřidá. Řešit je můžete speciálními krémy, chemickým peelingem nebo laserem.

Zbavte se nadbytečných kilogramů

Nechtěná kila navíc, která se na vaší postavě podepsala během dlouhé zimy, je třeba shodit. Odlehčete jídelníček, vzdejte se sladkého hřešení a naordinujte si pravidelný pohyb. K vysněným křivkám si můžete pomoct také díky estetické medicíně. Ta nabízí celou řadu neinvazivních zákroků, které s nechtěnými tukovými polštářky jednoduše zatočí. Tak buďte (nejen) v létě dokonalá!

reklama: