www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/17/2023 - 12:02

Pravidelný servis poloautomatických nebo automatických kávovarů je klíčový pro správný chod a výrobu dobré kávy. Jak často provádět servis po záruce?

Pravidelný servis nepodceňujte

Milovníci kávových specialit si rádi dopřávají svůj voňavý šálek kávy kdykoliv během dne. Proto není divu, že se domácí kávovary těší stále větší oblibě. Kávovar však používáme i několikrát denně a vždy dbáme na vysoké požadavky nejen na přípravu samotného espressa, ale také na přípravu dalších oblíbených kávových specialit, jako je latté či cappuccino, u kterých kávovar používá mléčné trysky. Aby byla výsledná chuť kávy vždy dokonalá, je nutné všechny komponenty v kávovaru pravidelně čistit. Jedině tak se zamezí jejich zanesení. I když kávovaru věnujete pravidelnou domácí péči, jednou za čas doporučujeme provést profesionální údržbu.

Jak na pravidelné pozáruční servisy?

Zavolejte k nám pro servis a opravu kávovarů. V Plzni a okolí si váš kávovar zdarma vyzvedneme, nebo jej stačí předat kurýrní společnosti. Naši technici kávovar zkontrolují, zdarma napojí na diagnostiku a při zjištění závad vás budou obratem kontaktovat s cenovou nabídkou na opravu. Je na vás, zda si necháte kávovar opravit, nebo vám jej zašleme zpět v původním stavu.

Pravidelný servis spočívá v kompletní údržbě a čištění, kontrole a seřízení mlýnku, odvápnění celého systému, výměně těsnění a závěrečné tlakové zkoušce přístroje. Servis provádíme do zpravidla 3 pracovních dnů. Pokud o svůj kávovar pravidelně pečujete, odborný servis doporučujeme provádět každé 1 - 2 roky.

Prodej kvalitních kávovarů za výhodné ceny

Naším cílem je, aby zákazník, který hledá kvalitní kávovar, koupil ten správný, odpovídající jeho potřebám a denní produkci kávy. About Coffee aneb O kávu plné chuti a aroma se postarají naše nabízené zánovní modely s minimálně roční zárukou nebo repasované kávovary za zvýhodněné ceny. Přijďte vyzkoušet svůj vybraný kávovar k nám na pobočku do Zbůchu u Plzně. Náš personál vám připraví kávu z vašeho vybraného kávovaru a naučí vás o kávovar správně pečovat.

reklama: