www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 06/22/2019 - 15:40

Rádi v milostném životě experimentujete a zajímá vás, jak používat poprs? Jestli chcete vyzkoušet něco nového a zažít slastné chvíle, tak toto afrodiziakum je přesně pro vás. V našem článku se dozvíte, proč se původní čistidlo kůže stalo tak oblíbeným produktem při sexuálních hrátkách. Máme pro vás přehled všech účinků a na závěr přinášíme tipy, jak jej správně aplikovat!

Pro koho je výrobek určen a kdy po něm sáhnout?

Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena. Toto afrodiziakum je určeno komukoli, kdo chce vyzkoušet neobyčejný zážitek ve formě sexuální stimulace. Protože se jedná o silné chemické afrodiziakum, tak se nedoporučuje jeho užívání těhotným ženám. Také byste jej neměli užívat zároveň s dalšími psychotropními látkami či alkoholem. Může dojít k náhlému snížení krevního tlaku a zvýšení tepové frekvence. Nedoporučuje se ani v kombinaci s léky na erekci.

Afrodiziakum můžete použít k navození intimní atmosféry či k pozvednutí sexuálního libida před hrátkami s partnerem. Ti zkušenější radí, že nejlepší chvíle pro použití je v momentě těsně před vyvrcholením. Nicméně v tomto případě byste měli být opatrní s aplikací, protože vyžaduje trochu šikovnosti. Ale více o samotné aplikaci si popíšeme níže.

Kouzelná lahvička vždy po ruce

Poppers se zpravidla vyrábí v menších objemech po 10, 15 a 20 ml. Jedná se o malou lahvičku, kterou byste měli uchovávat pevně uzavřenou a na chladném místě. Je velmi nenápadná, takže zvídavé návštěvy na první pohled nezaujme a ušetří vám tak zbytečné a nepříjemné dotazy i žertovné narážky.

Účinky, které vás nabudí

Chemické látky, které jsou v produktu obsaženy, se běžně užívají jako čisticí prostředek. Ve farmacii jsou dokonce užívány na rozšíření cév. To ale není vše. Největší přínos mají právě pro váš sexuální prožitek, ze kterého udělají učiněnou slast! A protože podle nové studie některé afrodiziakální potraviny nezvyšují chuť na sex, tak proč nevyzkoušet něco, co bude zaručeně fungovat?

Větší citlivost genitálií

Jedním z účinků je lepší prokrvení a zvýšení cirkulace krve. Pohlavní orgány se vám ihned napumpují krví a sexuální napětí tak bude intenzivnější. Toto by se mělo objevit do pár vteřin po použití, ale jedná se pouze o krátkodobý efekt.

Absolutní uvolnění

Při praktikách jako je například anální sex či fisting vás potěší nastupující uvolnění hladkého svalstva. Je to značná výhoda, která zabrání bolestivosti a svalovému napětí v pánevní oblasti.

Pocit štěstí a otupění

Působení látek se často přirovnává k rajskému plynu. Krátce po aplikaci pocítíte pocity absolutního štěstí a euforie. Ve stejnou chvíli se může dostavit i menší útlum či otupění. Jednoduše vás to přivede do rauše!

Zvýšená touha po styku

Účinky jako prokrvení v kombinaci s intenzivním psychickým prožitkem vám dočasně zvýší libido. Projevy jsou individuální. Očekávejte nárazové pocity tepla nebo intenzivnější bušení srdce. Může to trvat i několik minut.

Jak přípravek bezpečně aplikovat pro maximální účinek?

Na výběr máte ze dvou možností:

  • uvolnění do ovzduší
  • inhalace z lahvičky

Bezpečnější variantou je, když otevřenou lahvičku postavíte na pevnou plochu v místnosti, kde se budete milovat. Látky se uvolní do vzduchu a začnou ihned účinkovat. Setrvejte několik vteřin a lahvičku zase pevně zavřete. Afrodiziakum bude ve vzduchu zhruba 24 hodin. Chcete-li se jej zbavit nebo vám jednoduše nedělá dobře, tak vyvětrejte.

Druhým způsobem je inhalace. Nadechnete se přímo z otevřené lahvičky a účinek se objeví téměř okamžitě. Avšak množství těkavých látek, které vdechnete, bude daleko vyšší, a proto byste to neměli přehánět.

Chcete-li maximalizovat účinek, vyzkoušejte kombinaci přípravku s dalšími stimulanty. Inspirujte se afrodiziaky z přírody a zakusíte vášnivé opojení.

Vyhněte se aplikaci na kůži

I přes to, že se nejedná o jed ani zakázanou látku, tak byste neměli obsah lahvičky vylít na kůži. Dochází k silné alergické reakci, která vám může způsobit vyrážku či jiné kožní problémy.

Věděli jste o tom, jaké zajímavé a atraktivní účinky vám může poppers přinášet? Máte s užíváním zkušenost nebo jste spíše zastánci tradičních přírodních afrodiziak? Napište nám a podělte se o vaše zkušenosti!

reklama: