www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/30/2019 - 15:15

Jste zmatení z nabídek hypotečních úvěrů a do toho vlastně ani nevíte, jestli přes nové regulace od ČNB na hypotéku dosáhnete? Rozhodně se není čemu divit, protože novinek za posledních pár let opravdu přibylo. Poskytovatelé hypoték se navíc předhání v tom, kdo naláká více klientů, a často slibují velmi nízké úroky, na které však ve výsledku nedosáhnete. A jak se z toho všeho vymanit a získat opravdu výhodnou hypotéku na míru? Obraťte se na hypoteční specialisty, kteří vám s tím pomohou. V článku najdete důvody, proč se hypotéka na míru vyplatí a jak to funguje.

Jak získat hypotéku v roce 2019?

Základním předpokladem je částka, jakou si chcete půjčit. Někteří žadatelé stěží dosáhnou na hypotéku v hodnotě 1 milionu korun a jiní nemají problém se získáním hypotéky ve výši kolem 5 milionů. Záleží na tom, jaký je váš měsíční příjem, jestli máte další úvěry a kolik máte naspořeno. Dnes už většinou není možné získat hypotéku ve 100% hodnotě nemovitosti, s čímž je také potřeba počítat a několik stovek tisíc mít připravených, případně situaci řešit další půjčkou, což však vyžaduje obezřetný postup. Vyznat se v tom, jestli na hypotéku dosáhnete a jak si zařídit výhodnou úrokovou sazbu, je pro laika, který se v dané oblasti vůbec nepohybuje, překvapivě složité a záludné. Naštěstí existuje návod, jak se všem těmto starostem elegantně vyhnout. Řešením je pomoc hypotečního specialisty, který se v dané oblasti pohybuje mnoho let a zná způsoby, jak dosáhnout na opravdu výhodnou nabídku. Navíc vás snadno provede všemi nutnostmi, jejichž splnění je podmínkou pro získání hypotéky.

S osobním přístupem to jde mnohem lépe

Hypoteční specialisté z Matějovy hypotéky mají potřebné certifikáty a znalosti, s jejichž pomocí ušetříte značnou částku za hypoteční úvěr. Předpokladem úspěchu je hlavně osobní přístup, kdy poradce zhodnotí vaši situaci nejenom z pohledu čísel, ale i z vašeho pohledu. Díky tomu dokáže připravit lepší nabídku a zacílit na silná místa. Pokud máte více úvěrů, nabídne i strategii, jak na nich ušetřit a snížit si výši splátek, ať se nemusíte každý měsíc bát, jestli vám něco zůstane i na jídlo.

Při jednání se setkáte s reálnými lidmi a nebudete nic řešit neosobně a anonymně, jak tomu často bývá. Hypoteční specialisty zajímá všechno podstatné, co může ovlivnit vaši finanční situaci, a při kontaktu s bankou vyjednávají za vás. Díky svým znalostem a zkušenostem dokážou sehnat výjimečné nabídky a pomoci se systematickým plánováním splácení.

Nechte své ušetřené finance vydělávat

Velkou předností hypotéky na klíč sjednané od hypotečních poradců je celková nižší cena a úroky. Vyhnete se i poplatkům a celková doba splácení může být kratší. Dalším výrazným bonusem je i fakt, že specialisté mohou každý měsíc chytře investovat vaše ušetřené prostředky z hypotéky a nechat vám peníze dále vydělávat. Z toho budete těžit v budoucnu a celkem tedy ušetříte ještě mnohem více. Jde o strategické plánování, jak bez problémů čerpat hypotéku a zároveň vydělávat.

Refinancování hypotéky a konsolidace jiných půjček

Kromě výhodného sjednání nové hypotéky můžete využít i lepší refinancování. Právě to je totiž častým strašákem pro lidi, kterým aktuálně končí fixace a hrozí se nové nabídky od banky, kdy může být měsíční splátka vyšší. Chytrým refinancováním pod taktovkou hypotečních specialistů můžete dokonce ušetřit a získat lepší podmínky. To stejné platí i pro konsolidace či refinancování jiných půjček a úvěrů. Správným sloučením a získáním nových podmínek můžete ušetřit několik stovek až tisíc měsíčně, což mohou být opět prostředky pro další investování a zhodnocování. Neplaťte zbytečně poskytovatelům půjček, ale najděte si cestu, jak ušetřit a ještě k tomu vydělat i přes půjčené peníze. S hypotečními specialisty je to snadné a ani nemusíte studiu problematiky věnovat veškerý volný čas, protože se o důležité záležitosti postarají za vás.

A jak to funguje ostatním?

Možná se ptáte, jestli to opravdu funguje a zda dokážou hypoteční specialisté připravit výhodnou nabídku pro získání financování na vaše vysněné bydlení. Podívejte se na doporučení klientů, kteří už Matějovu hypotéku využili a čerpali hypotéku na klíč. Pokud stále váháte, není nic jednoduššího, než na sebe zanechat kontakt a nechat si sdělit podrobnosti pro vaši konkrétní situaci. Za zkoušku nic nedáte a zisk může být značný. Nenechte si svůj sen o vlastním bydlení či jiné příležitosti utéct mezi prsty, protože se nevyznáte v moři hypoték a půjček. Jděte na to chytře a spolupracujte se správnými lidmi.


reklama: