www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 07/31/2021 - 10:21

Pro bolavá záda nebo unavené svaly je masáž skvělou možností, jak si ulevit. U erotické masáže si navíc dopřejete i nevšední zážitek. Jak si ho co nejvíce užít?

I bez prádla

Při sportovní masáži se masérka zaměřuje především na bolavá místa, kterým pomůže svými prsty a rukama k lepší a rychlejší regeneraci. Erotická masáž je jiná, masérka se při ní nevyhýbá žádné části vašeho těla, a to včetně těch intimních. Abyste si tak masáž dokonale vychutnali, odhoďte stud a užijte si každý dotek. Erotická masáž totiž může, ale nemusí, skončit vaším orgasmem, zbavíte se tak dokonale stresu a nahromaděného napětí. Při erotické masáži je i masérka nahá nebo oděná v sexy spodním prádle, můžete ji tak pozorovat nebo naopak zavřít oči a nechat se unášet fantazií. Důležité je se dokonale uvolnit a cítit se příjemně.

Mýdlové bubliny nebo olej

Masáží je více druhů, kromě klasické erotické masáže si můžete vybrat i jiné typy, jako je nuru nebo tantra masáž. Na začátku si dopřejete společnou sprchu, která pomůže zbavit se studu a odhodit zábrany. S masérkou se můžete také domluvit, třeba pokud jsou vám doteky v určité části těla nepříjemné, vyhne se jim. Pak vás masérka namaže olejem, mýdlovými bublinami nebo kluzkým nuru gelem, záleží na tom, jakou variantu masáže jste si zvolili. K masírování nepoužívá jen prsty a ruce, ale celé své tělo, což dělá z celé masáže nezapomenutelný zážitek. Tomu, abyste se cítili příjemně, je samozřejmě přizpůsobené i prostředí. Pokoj s tichou hudbou, tlumeným světlem a vůní navozuje atmosféru klidu a relaxace, hlavní poslání masáže je regenerace těla i duše.


Po masáži se budete cítit jako znovuzrození, plní energie a s lepší náladou. Dopřejte si alespoň na chvíli masáž, při které se necháte hýčkat a zapomenete na běžné starosti.

 

reklama: