www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 11/22/2021 - 22:50

Pro měření hladiny krevního cukru nemusíte chodit do žádné ordinace, protože to s přehledem zvládnete z pohodlí domova. Potřebovat k tomu budete pouze jednoduché zařízení v podobě moderního glukometru. Jaké varianty existují a co za další pomůcky budete potřebovat? To se dozvíte v tomto článku, včetně doporučení na místo, kde všechno potřebné jednoduše nakoupíte.

Co všechno umí moderní glukometry

Glukometry jsou v zásadě malé přístroje, s jejichž pomocí zvládnete změřit hladinu krevního cukru za pár minut v běžných domácích podmínkách. Nabídnou přehledný displej pro zobrazení hodnot a některé chytřejší modely je možné propojit s mobilním telefonem pro lepší sledování naměřených údajů. Měření bývá velmi přesné, ale je potřeba pečlivě dodržovat instrukce od výrobce daného glukometru. Drobné odchylky bývají způsobeny například i rozdílnou velikostí kapek krve při odběru.

Další praktické pomůcky pro měření krevního cukru

Většinou samotné glukometry nestačí a je potřeba koupit ještě další vybavení pro domácí diagnostiku krevního cukru. Typicky jde o testovací proužky, odběrová pera a lancety. Všechny tyto pomůcky naštěstí můžete objednat rovnou spolu s glukometrem, a získat tak kompletní výbavu pro snadné měření glykémie a následné správné dávkování inzulinu, aby byl život s cukrovkou jednodušší.

Usnadněte si nákup na internetovém obchodě

Na specializovaném internetovém obchodě zaměřeném na zdravotnické pomůcky nejenom pro měření hladiny krevního cukru najdete také zdravé potraviny, čaje a nejrůznější doplňky stravy. Všechno potřebné tak zakoupíte na jednom místě, což znamená úsporu času a starostí s chozením do klasických obchodů. Za pár dnů po odeslání objednávky vám všechny potřebné věci pohodlně dorazí přímo na zvolenou adresu.

reklama: