www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/30/2022 - 07:41

Stremovací platformy zažívají v posledních měsících značný boom. Své o tom ví i česká platforma Voyo, která se raduje z raketového růstu. Ani její zakladatelé netušili, jak rychle dojde k markantnímu rozšíření služby a jak obrovskou popularitu seriály a další projekty v rámci předplatného získají. Rádi byste se také stali členy Voyo rodiny? Nabízí se i možnost působit zdarma, bohužel jen po dobu sedmi dní. Voyo je dále placené. Pro porovnání například Netflix nemá žádné dny zdarma na vyzkoušení.

Sedm dní na vyzkoušení

Nejste si jistí tím, jestli vás nabídka streamovací platformy zaujme, nebo jestli nebude lepší zvolit jinou? Právě k tomuto účelu slouží zkušební období, které se rovná jednomu týdnu čili sedmi dnům. Během týdne si tak můžete projít aktuální nabídku, podívat se na oblíbené seriály s týdenním předstihem a rozhodnout se, jestli je pro vás služba tou pravou.

Co se děje po uplynutí členství

Ve chvíli, kdy dojde k uplynutí sedmidenního zkušebního období, se buďto stanete, nebo nestanete členy. V prvním zmíněném případě se na vás bude vztahovat měsíční sazba rovnající se 159 korunám.

Členové mají možnost nastavit si automatické platby, díky kterým se vám bude měsíční poplatek automaticky strhávat z karty, nebo si můžete placení sami korigovat, případně si zaplatit si další měsíc ve chvíli, kdy na seriály nebo pořady budete mít více času.

Předplatné je možné kdykoliv zrušit

Výhodou streamovací platformy Voyo je především možnost zrušení kdykoliv. Pokud vám služba přestane vyhovovat, zrušíte si automatické platby, případně již další měsíc neuhradíte. Jestliže byste se ke službě chtěli později vrátit, stačí provést platbu a čerpat z porce zábavy, kterou služby televize Nova přináší.

V současné době je však služba plná opravdu atraktivních filmových a seriálových projektů čili bezesporu stojí za to. Tuto formu relaxu si bezesporu zamilujete.

reklama: