www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/22/2020 - 19:25

O dámské kabelce se říká, že je bezedná. Ženy v ní totiž nosí neuvěřitelné množství věcí a najdou zde pomůcky téměř na vše. Víte však, jakou kosmetiku nosit v kabelce a mít ji taky vždy při ruce? Vybavte si svou kabelku tak, aby vás zachránila v každé situaci.

Korektor

Pro zakrytí nedostatků pletí se hodí mít vždy v kabelce korektor na pleť. Ten dokáže zakrýt akné, ale také pigmentové skvrny. Nezapomínejte korektor nanést a poté dobře rozetřít, případně pleť sjednotit make-upem nebo alespoň pudrem, aby vám nevznikly na obličeji jen tmavé skvrny, které by na nedokonalost pleti ještě víc upozornily.

Make-up a pudr

V kabelce má své místo i make-up, nejen pro zakrytí zmíněného korektoru. Ale často se stane, že jdete do společnosti a potřebujete se přepudrovat, případně upravit si make-up. Pudr i make-up vybírejte ve svých odstínech pleti tak, aby jste pořád mohly zachovat přirozený vzhled.

Rtěnka nebo lesk

Většina žen se dělí na dvě skupiny. Jedny používají rtěnku, může se jednat o rudý, růžový, oranžový nebo klidně i jiný, netypický odstín. Druhá polovina pak dává přednost lesku na rty, případně jen bezbarvému balzámu. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, péči o rty byste neměly zanedbávat.

Řasenka

Řasenka rozhodně do kabelky patří. Je na vás, zda zvolíte černou, hnědou nebo třeba modrou řasenku na párty. Vybrat si můžete také vyživující nebo oblíbenou voděodolnou řasenku. Nanášejte dvě vrstvy, když přidáte třetí, řasy se vám začnou nepříjemně slepovat a nevypadá to upraveně.

Oblíbená vůně

Do kabelky si pořiďte i svou oblíbenou vůni. Nemusíte nosit přímo svůj parfém, ale zkuste se podívat po jeho menší verzi, která je určená přímo do kabelky. Také si můžete pořídit malý cestovní flakónek, do kterého část své oblíbené vůně přelijete.

Vlhčené ubrousky

V dámské kabelce by neměly chybět ani vlhčené antibakteriální ubrousky. Ty slouží nejen k odlíčení nebo úpravě nedokonalostí, ale oceníte je i při hygieně, případně cestování. Pořídit si je můžete i do auta, kde by alespoň jedno až dvě balení vlhčených ubrousků mělo být vždy.

reklama: