www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/11/2016 - 02:16

Chcete být úspěšní? Chcete se ve své kariéře posunout dále? Pak právě pro vás je správnou volbou manažerské studium MBA. Díky propracovanému konceptu studia získáte odborné znalosti využitelné v praxi, prohloubíte manažerské dovednosti a velkým bonusem budou i nové profesní či osobní vztahy.

Vybrat si kvalitní školu ke studiu MBA není dnes vůbec jednoduché. Existuje mnoho institucí a každá bojuje o získání studentů odlišnými prostředky. Jestliže je pro vás důležité, aby vaše vzdělání bylo opravdu kvalitní, získali jste nové znalosti uplatnitelné v praxi a učili vás ti nejlepší ve svém oboru, musíte vybírat více než pečlivě. Než se rozhodnete pro konkrétní školu, důkladně si prostudujte, co vše vám nabízí. Nejlépe se vydejte osobně zjistit, jak to na škole vypadá, nebo dejte na recenze absolventů. Jedna z prestižních škol s bohatou tradicí je Business Institut sídlící v Praze.

Jaké je studium na Business Institutu?

Business Institut se specializuje na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Businnes Administration). Všichni lektoři jsou profesionálové na svém místě. Koncept studia je postaven na aplikovatelnosti získaných teoretických znalostí a dovedností přímo do manažerské praxe. Díky tomu je studium interaktivní a mnohem více přitažlivé pro samotné studenty. Prostřednictvím reálných příkladů z praxe si studenti snadno osvojují teorii bez nutnosti zbytečného „biflování“. K vysoké úrovni a kvalitě vzdělání patří i spolupráce s mnoha špičkovými odborníky ze širokého spektra profesí a českého podnikatelského prostředí. Škola je také členem řady profesních organizací. V rámci bonusů ke studiu jsou pořádány odborné přednášky, jednodenní semináře či společenské a networkingové akce.

Výhody studia na Business Institut:

· Studenti oceňují zejména získávání praktických informací, bonusové přednášky se zajímavými osobnostmi, odborné blokové moduly, cofee breaky s vybranými hosty, business networkingová setkání či slavnostní promoce k ukončení studia.

· Škola disponuje potřebnými akreditacemi. Je členem skupiny ACBSP, která představuje neprestižnější americkou asociaci zaměřenou na zvyšování kvality škol a vzdělávacích programů. Také disponuje akreditací EABS a Ministerstva vnitra České republiky.

· Teoretické studium je aplikováno přímo do praxe. Vše si studenti osvojují na reálných příkladech a případových studiích. Výuka jednotlivých programů MBA je vedena v českém jazyce a trvá celkem 1,5 roku. Spojuje se zde distanční forma e-learningu a lektorských setkání. Ta probíhají jako interaktivní workshopy každý měsíc v odpoledních hodinách.

· Škola nabízí flexibilní a individuální přístup a špičkový tým lektorů, kteří jsou kapacitami ve svých oborech.

· Pokud studium MBA úspěšně absolvujete, zvýšíte svou cenu na trhu práce. 98 % studentů studium doporučuje a 85 % absolventů potvrzuje návratnost investice do studia během dvou let od ukončení.

Získejte titul MBA a rozšiřte své možnosti profesního uplatnění. Uvidíte, že díky prestižnímu studiu na škole Business Institut se ve svém zaměstnání či byznysu posunete kupředu.

reklama: