www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 02/02/2019 - 22:29

Únor je sice nejkratší měsíc v roce, nicméně velice důležitý. Jedná se o měsíc, kdy probíhá česká kampaň Suchej únor, což znamená, že její účastníci po celý daný měsíc nepijí alkoholické nápoje. Zároveň se však v únoru oslavuje láska. Ano, máme tím na mysli den svatého Valentýna, který připadá na 14. února. Jestliže tedy přemýšlíte, co partnerce koupit za dárek, usnadníme vám hledání. Parfém nikdy nezklame.

Vybrat dárek pro ženu, ať už je ke dnu svatého Valentýna, narozeninám, nebo výročí, je velice obtížné, protože něžnému pohlaví se jen tak nějakým předmětem nezavděčíte. Jestliže nechcete riskovat, že své drahé polovičce koupíte o číslo menší oblečení, raději investujte do parfému, s nímž rozhodně nic nezkazíte.

Jaké parfémy jsou v kurzu?

Jsou parfémy, které si drží své pevné postavení, co se oblíbenosti týče. Jako první vám představujeme parfém Calvin Klein Eternity Woman plný květin. Smyslná, přitom však romantická vůně spojuje konvalinku, růži, lilii a jasmín. Parfém je svým složením vhodný pro celoroční nošení, což žena rozhodně ocení.

Pro ženy, jež milují silně aromatické vůně, je připravena parfémovaná voda Versace Bright Crystal Absolu. Vyznačuje se intenzivní vůní s dlouhou životností. Podtrhuje ženskou smyslnost a eleganci.

Parfém s vůní ženy. Přesně tak by se dal charakterizovat Chanel No. 5, jehož prodej byl zahájen už v roce 1921. Používala ho například i Marilyn Monroe. Přestože má Chanel No. 5 už tolik let, stále má něco do sebe. Sluší všem věkovým kategoriím.

Nádechem extravagance se pyšní parfém Dior Poison, jenž je určen pro silné osobnosti. Za pompézním a pikantním parfémem se otočí ne jeden muž (ale i ne jedna žena).

Za zmínku stojí ještě legendy mezi parfémy jako Chanel Coco Mademoiselle, Dior J’adore, Jean Patou Joy, Versace Pour Femme Dylan či Gucci by Gucci.

Šperkem také neurazíte

Pokud se však obáváte, že své manželce koupíte příliš kořeněnou vůni, která ji spíše zklame, než potěší, zaměřte se raději na šperky. I mezi nimi najdete neotřelé dárky, jimiž vyjádříte nehynoucí lásku. Co třeba koupit prstýnek, náušnice, náramek či náhrdelník? Potěšily by vaši ženu i brože, řetízky či nějaké přívěsky? Současný trh je vskutku rozmanitý, a určitě narazíte na dárek, se kterým oslavíte svátek zamilovaných.

Ženy si nechávají na výběru dárků záležet. V letošním roce byste to neměli podceňovat ani vy. Podívejte se na webovou stránku chci.cz, kde najdete inspirace více než dost. Stačí vybrat konkrétní kategorii produktů, přičemž vzápětí se vám zobrazí nabídky z různých e-shopů. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale i času. Tak se pusťte do výběru vhodného dárku. Příliš času vám už nezbývá.

reklama: