www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/22/2019 - 12:54

Jedna věc je jistá. Trefit se do vkusu blízké osoby a darovat něco, co skutečně ocení, může být sakra těžká věc. Abyste nešlápli vedle, potěšte čokoládou. Neuděláte chybu. Každý ji má rád. A kdo tvrdí, že ne, ten neochutnal tu pravou. Belgickou.

Kvalitní čokoláda se pozná na první pohled

Chcete se vyhnout při předávání dárku rozpačitému úsměvu vaší milé, maminky či třeba kolegy v zaměstnání? Pak zapomeňte na tabulku čokolády koupené na poslední chvíli někde v supermarketu. Belgická čokoláda Leonidas představuje něco zcela jiného. Její historie začíná už v roce 1910. Za tu dobu se stala světoznámou a jednoznačně nejoblíbenější mezi spotřebiteli.

Čokoládové pralinky dle vaší volby

Prostřednictvím e-shopu Nebeské pralinky se ukážete v tom nelepším světle. Čokoládové pralinky si totiž můžete zkombinovat ze široké nabídky úplně sami. Prohlédněte si pralinky z mléčné, bílé či hořké čokolády. Výběr doplňte o pár kousků z marcipánu. A to vše nechte zabalit do originální krabičky. Pro manželku kovové nebo plyšové srdce. Pro kolegu se hodí stylová plechová krabička. A chcete-li jednoznačně zabodovat, předejte belgické pralinky v exkluzivní krabičce v podobě šperkovnice.


Nevíte si s výběrem rady? Zvolte hotové bonboniéry

Jestli se úplně necítíte na to, hrát si na cukráře a dekoratéra v jednom, vyberte si už z hotových bonboniér. Pralinky v nich jsou vybírány pečlivě tak, aby stoprocentně uspokojily chuťové buňky i těch nejnáročnějších. Nechybí všechny druhy čokolády, ani marcipán. Luxusní bonboniéry na e-shopu najdete ve velikosti mini, ale i větší – dvoupatrové.

Nepropásněte lednovou akci!

Pouze do konce ledna máte skvělou možnost zakoupit pralinky Praha se slevou 20 %. Akce se vztahuje na papírové kazety a ballotinky. Vyjádřete náklonnost, vděčnost či poděkování pomocí čokolády vyrobené podle tradiční receptury. Darujte chuťový zážitek, na který se nezapomíná.


reklama: