www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/16/2013 - 09:48
V poslední době roste opět zájem o ojetá auta a tak jejich ceny pomalu stoupají. Pokud uvažujete o nákupu staršího auta, měli byste navštívit bazar co nejdříve. Prodej ojetých vozů totiž reaguje rychle na poptávky trhu.
V současné době jsou nejvíce v kursu ojetá auta do dvou let stáří. O tato mladší zajetá vozidla je stále vyšší zájem. Stačí si projít autobazary v Praze a porozhlédnout se co si zde lidé pořizují a naopak, která auta zde stojí dlouhodobě. O mladší vozidla je největší zájem z toho důvodu, že v prvních dvou letech jejich života dochází k největšímu snížení ceny. Dva roky staré auto tak může mít cenu i o sedmdesát procent levnější než vozidlo nové.
Pokud přemýšlíte jakou značku si koupit, tak v českých autobazarech vládne v prodejiprodej ojetých vozů vozidel jednoznačně automobilka škoda. Zájem je například o oktávie, ale hlavně o ty mladší. Naopak v poslední době poklesly ceny suberba. Zajímavým tipem je pokud uvažujete o koupi fábie pořídit si ojetou fábii s dieselovým motorem. Pořizovací cena tohoto vozu byla vyšší než benzínového, ale ojetá auta se u obou variant prodávají za stejnou cenu. Kromě Škody je v autobazarech tradičně velký zájem o vozy Ford, VW, Renaulty, Citroeny i Fiaty.
Pokud své auto chcete prodat, je vhodné vybrat si bazar, který se zaměřuje i na výkup automobilů. V současné době je totiž v bazarech velké množství aut a proto byste mohli na své vozy čekat dlouhou dobu. Ideální je tak dostat za své peníze ihned na ruku. Solidní autobazar, který vykupuje auta, poznáte i podle toho, že poskytuje i další služby. Například vás po vykoupení vozu odveze domů, nebo naopak přijedou jeho zástupci k vám a výkup vozidla vyřídí u vás. Nemáte tak starost s dopravou. Stejně tak za vás zajistí odhlášení vašeho auta a veškerou administrativu vyřídí za vás.

prodej ojetých vozů

reklama: