www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/19/2020 - 06:39

Nepříjemná situace, která nás v posledních týdnech sužuje, tedy omezení volného pohybu v důsledku pandemie nového koronaviru, může mít i svá pozitiva. Jedním z nich je možnost si odpočinout a udělat si doma pořádek.

Kdy naposledy jste měli čas si oddychnout, posedět v rodinném kruhu a dát byt do pořádku? Při běžném režimu se vhodných chvil najde stále méně, takže nyní je ideální chvíle začít ve vaší domácnosti konečně něco dělat.

Prodejte věci, s nimiž už do budoucna nepočítáte

Spousta z vás zjistí, že má doma haldu nepotřebných věcí, jež by mohly potěšit někoho jiného. Ať už se jedná o staré, nyní již nepoužívané oblečení, případně třeba knihy a elektro. Všechny tyto předměty jsou vám k ničemu a zbytečně zabírají místo ve skříních, v garáži či sklepě. Stačí je jen vytřídit a shledáte-li je opravdu nepotřebnými, pak se dají dobře zpeněžit prodejem lidem, kteří je třeba právě v tuto chvíli marně hledají v obchodech za solidní cenu.

Kde nepotřebné věci prodat?

K prodeji věcí, jež najdete doma, se dá využít portál Biginzerce. Velkou předností tohoto webu je možnost inzerce zdarma. Díky tomu nemusíte při prodeji počítat s žádnými náklady navíc. Pokud budou vámi prodávané předměty alespoň trochu atraktivní, své kupce si jistě najdou. Na zmíněném inzertním portálu je totiž velká návštěvnost. Pohybuje se měsíčně kolem 200.000 lidí. Pokud vámi nabízené produkty nafotíte, ostatní získají lepší přehled o jejich stavu. Vy je pak snadněji a rychleji prodáte. I v době karantény se dá obchod provést jednoduše. Platbu lze provést online, doručení pak skrze poštu či další zásilkové služby.

Na webu samozřejmě můžete i nakupovat. Najdou se zde kromě jiného nabídky na roušky a respirátory. Právě tento typ zboží je dnes mimořádně žádaný.

reklama: