www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/11/2020 - 11:43

První Zetor se zrodil v roce 1946. Už od konce 2. světové války tedy pomáhá na českých vesnicích. Dnes ho sice začínají vytlačovat zahraniční značky, ale své příznivce si drží. Zejména ty, kteří mu jsou věrní dlouhé desítky let. Na vesnicích se traktory této značky často dědí z generace na generaci.

Zetor je na českém venkově pojem. Je to stroj, který vás nenechá ve štychu, pomůže přivézt dřevo z lesa, dovézt sklizené obilí, sklidit usušené seno či zorat pole. Nenajdete ho pouze v domácnostech, které mají hospodářství. Téměř ve všech domech na vesnici je třeba občas přivézt dřevo na topení a jiná těžká břemena.

Zetor si ještě pořád opravíte doma

Zatímco v moderních vozech plných elektroniky si samostatně sotva vyměníte svíčku, staré dobré Zetory umožňují provést spoustu oprav doma. Stačí mít náhradní díly Zetor. Ony „staré“ Zetory vyrobené před desítkami let jsou totiž výsledkem kvalitní a pečlivé práce. Stále fungují a pravděpodobně před sebou mají ještě dlouhá léta služby. Stačí jen sem tam vyměnit nějakou tu součástku, což obvykle nebývá vysoká investice. Šikovný kutil takovou výměnu pochopitelně zvládne doma. Je to skoro radost se položit pod traktor, u moderních strojů už se vám to tak často nestane.

Sehnat náhradní díly nyní není problém

Zetor je sice česká značka, přesto bylo dříve složité sehnat na tyto traktory náhradní díly. Ti, kteří svůj traktor chtěli opravit, si často kupovali další, aby si z něj vzali, co se jim pokazilo. Dnes už nic takového není nutné. Náhradní díly Zetor jsou snadno dostupné a nemusíte pro ně jezdit nikam daleko.

Náhradní díly pro traktory Zetor objednáte v e-shopu Nekvinda-obchod.cz. V sortimentu jich má více než 50 000 od stahovacích pásek přes polomotory až po sedačky, jde o díly pro traktory Zetor 25, Zetor 50, MAJOR, SUPER a PROXIMA. S výběrem vám v e-shopu ochotně poradí, a to i pokud nemůžete najít díl, který hledáte.

reklama: