www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/19/2021 - 02:23

Nadváhou a obezitou trpí každý druhý člověk. Nejvyšší nárůstky váhy jsou zřejmé v zimním období, a proto je na jaře nejvyšší čas se s nadbytečnými kilogramy rozloučit. Existuje nespočet způsobů a rad na hubnutí, jednou z nich je keto mix dieta.

Moderní keto mix dieta srovná organismus v ketóze. Na rozdíl od klasické bílkovinné diety se u ní minimalizuje příjem sacharidů a záleží na počtu přijatých bílkovin. Kdysi byla doporučována na léčbu epilepsie, navrhovaly se 4 gramy tuku na gram bílkovin, a proto se jí občas říká dieta 4:1.

Pod drobnohledem odborníků

Pokud byste chtěli shodit kila navíc, je ketomix dobrou volbou. Moc dobře víte, jaké jídlo si během dne dopřát. Zhubnete rychleji a bez stresu. Díky keto dietě se zbavíte tuku, omezíte příjem kalorií a váha jde dolů. Nesmíte však přijít o svaly! Jídelníček by měl sestavit odborník, jen tak si udržíte svaly a dáte sbohem nechtěnému tuku.

Hubnout, a přitom a nehladovět

Na začátku hubnutí si musíte uvědomit, že bez pevné vůle se k vysněné postavě nedopídíte ani s tou nejúčinnější dietou. I kdybyste keto dietu dodržovali, ale každý den hřešili sladkostmi anebo mastnými jídly, pozitivní výsledek se prostě nedostaví. Každá dieta má svá pravidla, a ta se musí dodržovat. Klíčem k úspěchu je rovněž pohyb, s ním se objeví lepší výsledek.

Vyberte si dietní plán

Mrkněte se na stránky KetoDiet a vyberte si správný dietní plán. Sami musíte vědět, jak se cítíte, zda trpíte mírnou nadváhou, či obezitou. Pakliže si nejste jistí, pomůže vám BMI kalkulačka. Následně si zvolíte ideální balíčky za výhodné ceny. Podívejte se také na ketomix recepty, které jsou vhodné nejen po ukončení keto diety.

Mít krásnou postavu je sen každého z nás, nicméně k ní nevede jednoduchá cesta. Během hubnutí se motivujte, čímž si celý proces zpříjemníte.

 

reklama: