www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/13/2021 - 10:53

Nehledě na to, zda si řadíte jídlo mezi to nejlepší, co život poskytuje nebo ho považujete za nezbytnost potřebnou k přežití, faktem zůstává, že výživa výrazně ovlivňuje zdraví a tím i kvalitu života. Avšak najít však ten správný poměr mezi dostatečně různorodým složením potravin, a jejich bohatostí na vitamíny, minerály a další potřebné látky, a to ještě s ohledem na to, co každému chutná, je opravdu náročný úkol. Řešení se přitom nabízí doslova na dosah ruky. Krabičková strava vám denně zabezpečí to správné jídlo na talíři. A bude vám doručeno na adresu, kterou si zadáte. Postačí jen objevit toho správného dodavatele. Vyzkoušejte ji! A čas strávený u vaření věnujte něčemu příjemnějšímu. Na jídle z krabičky si pochutnáte.

Krabičková strava vás naučí jíst správně a hodnotně

Krabičková strava není jen cestou k tomu, jak se zbavit kil navíc, ale i tom, jak nabrat větší svalovou hmotu či se udržet fit. Navíc se dá přizpůsobit v podstatě každému člověku na míru, včetně jeho případné intolerance k určitým potravinám. Každý z nás může mít ohledně zdravého a vyváženého jídla odlišnou motivaci, ale díky široké nabídce speciálních jídelníčků si určitě nalezne ten správný a starost o jídlo si tak výrazně zjednoduší. Na výběr obvykle bývá hned několik stravovacích plánů.

Krabičky naplněné správnou porcí kvalitního jídla pomáhají rychle se zbavit přebytečných kil, přirozeně nastartovat metabolismus a postupně se dostávat do formy, která se pak lehce udržuje. Ti, co prostě hledají kvalitní jídlo na celý den v dostatečném množství, pak v nich mohou dostávat skutečně plnohodnotnou stravu. Tato varianta určitě udělá radost hlavně lidem, které nebaví nebo neumí vařit pro jednoho.

Krabičky skvěle nasytí dokonale vyváženou stravou, sportovce v pravidelném tréninku, i ty, co se čistě soustřeďují na získávání svalové hmoty.

Nejvhodnější stravovací plán napoví optimální denní příjem kalorií

Jestli nedokážete odhadnout, který stravovací režim bude pro vás ten správný, prvním spolehlivým vodítkem jsou doporučené hodnoty denního příjmu kalorií.

Obecně platí:

· 1 500 - 2 000 kcal (6 300 až 8 400 kJ) pro děti

· 1 500 kcal (6 300 kJ) pro všechny se sedavým zaměstnáním

· 1 800 až 2 200 kcal (7 560 až 9 240 kJ) pro ženy a muže se sedavým zaměstnáním, kteří se alespoň 2x týdně věnují aktivnímu pohybu

· 2 200 až 2 700 kcal (9 240 až 11 340 kJ) pro sportovně aktivní

Kvalita potravin a výživové poradenství budou na prvním místě

Správná výživa začíná u čerstvých surovin a končí poctivou přípravou jídla. Dovezené jídlo v krabičce tato kritéria splňuje; kvůli vysoké konkurenci nebude nikdo riskovat ztrátu zákazníka. Přesvědčte se a využijte krabičkovou stravu na zkoušku. Všechny pochybnosti nebo případné úpravy jídelníčku budete většinou moci prokonzultovat prostřednictvím online nebo telefonické podpory přímo s výživovým poradcem dodavatele.

Předplacený stravovací program jako dárek

Každý jsme jiný, to je zvláště v oblasti jídla víc než pravda Pokud vás krabičková strava neoslovila aktuální kombinací pokrmů, můžete ji otestovat později, třeba jen jakogasronomickou zajímavost. Jestli ale máte ve vašem okolí někoho, komu by šlo z tohoto hlediska usnadnit život, zkuste mu věnovat předplacené stravování jako originální dárek. Hotové kvalitní jídlo, které skvěle voní, chutná i vypadá, ušetří spoustu času a je vždy příjemným překvapením.

Využívejte čas efektivně na aktivity, které vás skutečně baví. S krabičkami odpadá i starost o nákup potravin. Kvalitní jídlo až do domu určitě není zbytečný přepych. Máte s tímto typem stravování zkušenost? Nenechte si ji pro sebe.

reklama: