www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 05/11/2021 - 11:56

V současné době je poměrně těžké navázat spolupráci se spolehlivou strojírenskou společností, která vám navíc poskytne komplexní služby. Obraťte se na společnost KT MetSteel, která investovala nemalé částky do vlastních výrobních kapacit, a proto dokáže flexibilně reagovat i na individuální požadavky zákazníků. V následujících řádcích vám představíme portfolio daného odborníka.

Ve strojírenství je konkurence poměrně vysoká, nicméně ne všechny podniky dokážou nabídnout takovou komplexnost ve službách jako KT MetSteel.

Ohýbání trubek

V první řadě je poměrně velký zájem o ohýbání trubek, plechů, tyčí, profilů a kulatin. Ohýbání trubek je naprosto přesné, aniž by došlo k poškození materiálu. KT MetSteel dodává také hutní materiál, ovšem nebrání vám dodat si vlastní. Využít můžete jak kusové výroby, kdy dochází k ohýbání trubek ve svěráku, tak i sériové výroby na speciálních strojích.

CNC obrábění

Nenahraditelnou součástí strojírenství je bezpochyby CNC obrábění. Prostřednictvím CNC strojů se zpracovávají kovy, plasty a další hutní materiál. KT MetSteel používá kvalitní CNC stroje, které obsluhují kvalifikovaní pracovníci, již mají v dané oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Využít tak můžete soustružení, frézování, broušení, leštění, odvalování, vyvrtávání i elektrorevizní obrábění.

Řezání kyslíkem

Při práci s kovem se používají různé metody, například řezání kyslíkem, což je hospodárný a rychlý způsob, jak kov rozdělit. Snadno se tak rozdělí tlusté plechy, přičemž samotné řezy jsou úzké.

KT MetSteel dále nabízí tvarové výpalky, dodává hutní materiál (tyče, trubky, plechy, desky, bloky, odlitky a podobně). Strojírenská firma vám dodá materiál v krátkém čase, zajistí vám i atypické materiály a dodá vám hutní materiál klidně do celého světa.

reklama: