www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/04/2020 - 12:12

Všem nedarovala příroda krásné a husté vlasy, ze kterých se dá vytvořit podmanivý účes. Klíčem ke zdravým vlasům je především používání správného šamponu i důkladná péče.

Pokud si myslíte, že si koupíte šampon a kondicionér někde v akci, není to pravda. Vlasy mohou být totiž jemné, tvrdé, poškozené anebo barvené. Každému typu vlasů vyhovuje jiné složení přípravků.

Na co si dát pozor?

Prahnete-li po krásném vzhledu vlasů, zaměřte se na péči o ně už při mytí. Důležité je zvolit ideální šampony na vlasy, kondicionéry, hřeben či kartáč. Některé ženy si myjí vlasy každý den, což je fatální chyba. Údržba postačí dvakrát týdně. Aspoň jednou týdně se vyplatí věnovat kadeřím důkladnější procedury. Například díky speciálním přípravkům Fanola vlasy posílíte a propůjčíte jim nádherný vzhled. Termoochranný krém zaručí maximální péči, a dokonce je ochrání před teplem až do 230 stupňů. Krém se pyšní antioxidačním účinkem a eliminuje roztřepení konečků. Výsledkem jsou hebké a lesklé vlasy.

Horká voda škodí!

Představa mytí vlasů ve vlažné vodě není všem příjemná, nicméně prospěšná. Horká voda totiž vlasy poškozuje a vysušuje. I když dodržujete postupy jako z učebnice, svůj účes před venkovními vlivy neochráníte. Pořiďte si proto parfémovaný ochranný sprej Fanola No Yellow s antioxidační ochranou před škodlivinami. Do jeho vůně se ihned zamilujete!

Jak často čistíte hřeben?

Říká se, že častým česáním vlasy zesilují a nabírají na hustotě. Vlastně je to právě naopak, nadměrné česání je mastí. Úprava účesu je sice třeba, ale nic se nemá přehánět! Nezapomínejte kartáč či hřeben pravidelně omývat. Zbavíte se tak nečistot, které byste rozčesaly zpátky do vlasů. Rozhodně nechávejte vlasy uschnout přirozeně. Půlhodinové zabalení do ručníku zajistí leda tak roztřepené konečky. Mrkněte se na vlasové řady Fanola Oro Therapy a dopřejte si masku, šampon, kondicionér a sérum pro častou i hloubkovou péči.

 

reklama: