www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 11/01/2021 - 01:29

Současný trend je nekompromisní. Hladké tělo bez chloupků je symbolem přitažlivosti. Chcete mít hedvábnou pokožku, ale dennodenní holení už vás zmáhá? Popřípadě se chcete vyhnout bolestivé epilaci voskem a podobným procedurám? Možnosti existují. Co třeba laserové odstranění chloupků?

Odstranění chloupků laserem není jen dočasné.
Problému se můžete zbavit jednou provždy

Chtěli byste hedvábnou pokožku bez rušivých chloupků na delší dobu, než jsou 4 týdny po klasické epilaci ? Nejlépe trvale? Myslíte, že to není možné? Současná věda už má řešení.

  • Laserová epilace definitivně zničí cibulky vašich chloupků. A kde nejsou cibulky, není ani ochlupení.

  • Krásné, hladké pleti dosáhnete s moderními laserovými přístroji rychle, téměř bezbolestně a hlavně efektivně.


Kůži je totiž potřeba si hýčkat. Na jejím povrchu žije celý svět bakterií a virů. A to, jaké tam budou žít, rozhodujete z větší části také vy a vaše péče o pokožku. Velmi časté mytí různými agresivními přípravky kůži moc nepomáhá. Stejně jako špatná strava. Kůže pak může být náchylnější k různým nemocem, které dokáží váš život ztrpčit. Použitím správné techniky epilace kůži také ulehčíte.

 

Jak to funguje?

Epilace laserem cílí přímo na cibulky, které ničí tepelnou energií. Čím lepší a modernější laser, tím rychlejší a přesnější bude zacílení na jednotlivé chloupky. Také platí, že čím lepší technologie , tím bude i samotná procedura šetrná a téměř bezbolestná. Důvodem jsou stále lepší a propracovanější systémy chlazení kůže, které se při tomto druhu epilace používají.

Trápí vás nevzhledné chloupky nad rty, na bradě nebo v obličeji?
I s tím si lze poradit.

Pro laserovou epilaci není žádná část těla problém a žádná plocha malá či velká. Například chloupky na obličeji. Ty dokáží potrápit mnohou ženu. Nelze je jednoduše schovat pod make-up a esteticky působí velmi rušivě. Mnohem více než například takzvaná druhá brada, vrásky či řídké obočí. S tím si make-up poradí skvěle. Ale s rašícím knírkem nad rtem? Zde je potřeba jiných metod.

Laser dokáže vyřešit i tento kosmetický problém. Natrvalo. Vzhledem k menší ploše to jde zvládnout i do 15 minut. Není to skvělé? Už žádné nechtěné chloupky na nejviditelnějších místech.

Laserové odstranění chloupků nebo IPL epilace?
3 důvody, proč si zvolit laser.

  1. Budete v rukách zdravotníků, tedy odborníků.

Laser je lékařským přístrojem a manipulovat ním mohou pouze lidé se zdravotnickým vzděláním, proto je většinou najdete na klinikách estetické medicíny. A to narozdíl od IPL přístrojů, které můžete najít v kosmetických salonech, popřípadě v domácnostech. Čemu budete věřit více?

2. Je efektivnější.

Laserová epilace je výkonná a přesná. Sám zákrok nepotřebuje tolik opakování a výsledek je zaručen. To s IPL technologií jisté není.

3. Funguje bezpečně pro všechny fototypy pokožky.

IPL technologie je nejefektivnější při světlé pokožce a tmavém ochlupení. Při tmavších odstínech je její použití problematické a hrozí možné popálení pokožky. Jste tmavší typ? Jednoznačně volte laser.

IPL epilace se na první pohled zdá jako levnější řešení. Nenabízí však tak efektivní účinky jako epilace laserová. Při ní máte jistotu, že se chloupků opravdu natrvalo zbavíte .

Proč si zvolit epilaci laserem?

  • Za malý počet sezení se zbavíte problému jednou provždy.

  • I po jednom ošetření uvidíte změnu. Chloupků bude méně a budou méně výrazné.

  • Jedná se o lékařský nástroj. Můžete tedy očekávat že procedura bude skutečně šetrná.

  • Jde bezpečně použít pro všechny typy pokožky. To znamená, že i lidé s tmavou a opálenou pokožkou se nemusí bát o výsledek. Ani o kůži.

  • Díky unikátním moderním přístrojům se jedná o velmi rychlý a téměř bezbolestný zákrok.

Jakou metodu odstraňování chloupků používáte vy? Už se vám podařilo se říznout při holení žiletkou?

reklama: