www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 02/25/2019 - 20:02

Zanedlouho nastane období, kdy začneme oblékat plavky. Ty, co máte pohozené už pár let na dně skříně, nejsou trendy? Nesedí a vlastně se vám ani nelíbí? Nejvyšší čas pořídit si nové. Moderní, skvěle padnoucí každé postavě, zkrátka plavky Litex.

Nová kolekce plavek vznikla v rukou světových návrhářů

Ačkoliv by se dalo říci, že základní střihy plavek pro pány i dámy jsou nesmrtelné, přece jen každý rok přichází na svět novinky, týkající se barev, vzorů, materiálů a doplňků. Nutno podotknout, že plavky už dávno neslouží pouze k vodním radovánkám. Jde o módní záležitost, a tak se k nim také přistupuje. Třeba takové koupací šortky. Jsou určeny jak pro muže, tak i pro ženy a stávají se stále vyhledávanější. Jednak poskytují maximální pohodlí, suplují plážové oblečení, navíc velice rychle usychají.

Plavky dámské dvoudílné jsou stálicemi s nepřebernými možnostmi výběru. Je libo košíčky s výztuží, nebo bez, zavazování za krkem, či klasické podprsenkové zapínání? Ani kalhotky nejsou jen jedny. V poslední době patří k nejoblíbenějším ty s vysokým pasem. Báječně totiž prodlouží nohy. Pokud vám snad tvoří na čele vrásky bříško, milé dámy, ale dvoudílných plavek se nechcete vzdát, zvolte tankiny.

Plavky dámské jednodílné také zažívají renesanci. Cíleně potlačují nedokonalosti ženského těla, zároveň vyzdvihující přednosti. Umožňují pohyb bez neustálé kontroly, zda je vše na svém místě. I jednodílné plavky v pohodě seženete s vyztuženými košíčky a kosticemi. Vzory na tkanině skvěle odvedou pozornost od problémových partií. Nebojte se barev. S jemnými pastelovými ani pestrými chybu neuděláte.

Nečekejte na začátek sezóny

Nákupem plavek mimo sezónu máte šanci ušetřit nemalý peníz. Na e-shopu www.sportaoutdoor.cz najdete nejen novou kolekci plavek pro letošní rok, nýbrž i výprodej plavek dámských, pánských a dětských. Nepředstavujte si ale pod výprodejem plavky, které by snad už neodpovídaly aktuálním trendům. S těmito plavkami zazáříte bez problémů i příští rok.

reklama: