www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 02/05/2019 - 15:14

Krokodýl je symbolem módní značky Lacoste. Věděli jste ale, že kromě sportovních triček a kožených doplňků si máte možnost krokodýla obout i na nohy?

Lacoste je francouzskou oděvní značkou, která je nepřehlédnutelnou snad i pro největší módní ignoranty. Symbolický krokodýl nevznikl jen tak. Značku totiž v roce 1933 založil známý francouzský tenista, René Lacoste (spolu s Andrée Gillierem), který byl znám pod přezdívkou Krokodýl (neboli Aligátor). Značka z módy nevyšla dodnes. Právě naopak. Je synonymem pro ta nejkvalitnější trička, zejména tzv. polotrička, která charakterizuje límeček a několik knoflíčků u krku.

Pod značkou se dnes vyrábí celá řada fashion zboží. Firma sídlí v Paříži, ale fashion oblečení vyrábí ve městečku Troyes. Parfémy pod značkou Lacoste pod licencí produkuje mezinárodní gigant Procter&Gamble. A to už se dostáváme k botám Lacoste. I když designové návrhy jsou pořád přímo dílem Lacoste, o výrobu se stará britský Pentland.

Boty, kterým lze bez nadsázky říkat tenisky

Jestliže si některé sportovní boty původně spojené s tenisem ponechávají skutečně design typický pro původní tenisky, jsou to boty Lacoste. Sneakersy se nabízí v celé řadě provedení – jako nízké i vysoké. Stejně tak se vyrábí z mnoha tradičních materiálů: z kůže, z eko kůže i z textilu. Charakteristický symbol značky, krokodýl, samozřejmě nesmí chybět.

Lacoste – boty do botníku každého milovníka značkové módy

Málokde narazíte na tak kompletní produkci bot této značky, jako na eObuv.cz. E-shop pravidelně přináší nové kolekce obuvi Lacoste, ale i další módní doplňky značky – pásky, čepice, tašky i kabelky.

Chcete mít krokodýla nejen na tričku, ale i na botách? Zrovna nyní si lze boty Lacoste, dámské i pánské, zakoupit na https://www.eobuv.cz/lacoste.html se slevou. Slevy nejsou vůbec zanedbatelné a pohybují se až do výše cca 38 %.

reklama: