www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/16/2022 - 22:11

V poslední době si lidé zvykli využívat služeb, které jim buď výrazně ulehčí život, nebo jim pomohou ušetřit čas při extrémní časové vytíženosti. Tyto služby se tak dostávají mezi širokou veřejnost, která je ráda a čím dál častěji využívá. Možná je už znáte, ale neměli jste odvahu nebo důvěru je využít. Přinášíme seznam 7 služeb, které se rozhodně nemusíte bát využít!

Mezinárodní kuchyně s dovozem

Máte chuť na čínu, na sushi, nebo třeba na pořádnou svíčkovou s karlovarským knedlíkem a nechce se vám vařit? Žádný problém. Stačí si ze široké škály jídel snad z celého světa objednat na internetu. Tato služba u nás začínala s rozvozem pizzy a dnes si můžete objednat opravdu téměř cokoliv. Náročnější si k jídlu mohou objednat i alko a nealko nápoje, zákusky nebo třeba saláty.

Vlastním autem na letiště bez starostí

Plánujete dovolenou, ale nemáte vyřešeno parkování auta po dobu vašeho pobytu? Tento problém řeší relativně nová služba. Stačí si na internetu zadat termín odletu a příletu. Přijedete na letiště, kde na vás již bude čekat řidič, který od vás převezme auto a odveze jej na střežené parkoviště u letiště v Praze. Tam na vás bude váš vůz čekat v bezpečí celou dobu vašeho pobytu v zahraničí. Po návratu v předem určenou dobu bude váš vůz připraven na předání přímo na letišti. Pohodlné, viďte?

Vlastním autem po skleničce?

Tuto službu lidé využívají čím dál častěji. Přijedete někam svým autem a neplánovaně se napijete alkoholického nápoje. Druhý den však potřebujete se svým autem odjet z domu. Není problém! Ve větších městech existují firmy na principu taxi služby, které za vámi přijedou a vás společně s vaším automobilem odvezou bezpečně domů.

Nákup a prodej nemovitostí

Pokud hledáte byt či dům a nemáte na to čas ani ty správné buňky, kontaktujte realitního makléře. Jeho pracovní náplní jsou totiž nemovitosti. Podle vašich představ vám může najít dokonalé bydlení. Pokud naopak nemovitost prodáváte a opravdu nemáte zájem řešit prohlídky nemovitosti se zájemci, realitní makléř to rád za provizi udělá za vás.

Hodinový manžel

Nejedná se o sexuální službu, jak by se snad mohlo na první pohled zdát. Hodinový manžel totiž zastupuje mužskou ruku, pokud se v domácnosti buď nevyskytuje, nebo prostě nemá čas či danou práci neumí realizovat. Hodinový manžel vám tedy například nainstaluje televizi, opraví kapající kohoutek nebo třeba vyčistí ucpaný odtok vany. Vše samozřejmě ve vší počestnosti. Zajímá vás tato profese? Přečtěte si rozhovor s jedním z nich!

Nákup bez námahy až ke dveřím

Tento fenomén nakupování začala řada lidí využívat hlavně v době lock downů pandemie Covid19. V té době to byla jedna z nejbezpečnějších forem nakupování. A byla využívána na 100 %! Pokud vám nevadí, že si nemůžete vybrat například ovoce či zeleninu podle vzhledu, nic nebrání tomu, abyste si objednali potraviny, drogerii, sortiment pro vaše mazlíčky nebo třeba léky pohodlně přes internet. Stačí zadat termín, kdy má být nákup doručen až k vašim dveřím.

Psí hotel

Pokud odjíždíte na pár dní pryč a nemůžete si svého čtyřnohého miláčka vzít s sebou, tato služba vám vytrhne trn z paty! Nikdo z vašich blízkých se o vašeho pejska nepostará? V psím hotelu to zvládnou hravě! Specializované místo, kde má každý psí host svůj kotec, vhodnou stravu pro jeho velikost a plemeno a samozřejmě i pravidelné vycházky. Jako bonus vám jej vykoupají nebo provedou psí pedikúru.

 

A jaké služby nejraději využíváte vy? Pokud jsme se o ní nezmínili, napište nám o ní blíže do komentářů pod článkem!


reklama: