www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 11/26/2018 - 12:33

Vánoce ještě ani nezačaly a mnozí jsou z těch všech příprav znechucení už nyní. V obchodech se to hemží vánočními figurkami a adventními kalendáři, v mnohých městech rozsvítili vánoční stromečky, ačkoliv ještě nezačal ani advent. V obchodních centrech se to jen hemží lidmi, kteří shánějí dárky pro své blízké. Období vánočního šílenství je zase tady.

Spousta lidí vnímá Vánoce jako naprosto kouzelné období. Atmosféra tohoto nenahraditelného svátku je cítiti všude a oni si ji náležitě užívají. Je tu však i další skupina těch, kteří by se vzdali všech svých vánočních dárků, jen aby zase nemuseli sledovat v televizi ty stejné pohádky, poslouchat „All I want for Christmas is you“ a přežívat rodinná setkání. Jestli do této skupiny patříte také, Geekshirts.cz vám dává perfektní šanci svůj názor vyjádřit.

Vtipná trička s vánočními motivy

Geekshirts.cz je český e-shop prodávající trička s vtipnými obrázky a nápisy. Má obrovský výběr, a hlavně přidává stále nové a nové motivy. Nové designové návhy dost často reagují na aktuální dění, a tak není divu, že se v novinkách objevila i trička s vánoční tematikou. Ne však s tou klasickou, jakou byste očekávali.

Chcete dát celému světu najevo, co si myslíte o Vánocích? S tričkem Merry Christmas to půjde snadno. Navenek se tváří zcela vánočně, je červené a zdobí ho bílý motiv s vločkami a nápisem Merry Christmas. Při bližším prozkoumání si však všimnete dvou párů sobů, kteří dávají jasně na vědomí váš postoj k vánočním svátkům.


Kupte minimálně dvě trička

Trik s vánočními motivy je na Geekshirts k nalezení více. Ostatně ono se vám ani nevyplatí koupit jen jedno. Aktuálně totiž probíhá na Geekshirts.cz akce, v rámci níž dostanete ke každému tričku další úplně zdarma. Byla by škoda takové nabídky nevyužít. Když už nevyberete další triko pro sebe, můžete tím aspoň vyřešit dárek pro někoho z vašich blízkých.

reklama: