www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/21/2019 - 09:22

Kdo chce být ve svém oboru opravdu dobrý, musí se neustále vzdělávat. Jen tak nezaspí novinky 21. století a neustrne u starých principů, které se jednoho dne přestanou používat. Pokud se člověk během své profesní kariéry vzdělává, může zaměstnavateli nabídnout daleko více než mladí lidé. Má totiž jak znalosti aktuálních postupů, tak mnohaleté zkušenosti, jimiž se absolventi chlubit nemohou.

Že už při práci není tolik času na vzdělávání se? To je každého věc. V rámci uplatnění na pracovním trhu byste si na něj čas najít měli. Nemusíte se vracet do školních lavic, existují lepší možnosti, které jsou na míru přizpůsobené pracujícím lidem. Nejlepším příkladem je MBA studium.

Vyšplhejte v kariérním žebříčku díky novým znalostem

Studium MBA je určeno podnikatelům a zaměstnancům středního a vyššího managementu. Zaměřuje se na soft skills, leadership, umění komunikace, marketing a spoustu dalších základních znalostí, jimiž by měl každý člověk působící v těchto oblastech disponovat. Je tomuto typu lidí stavěn na míru, s pracovním vytížením se tedy počítá. Titul MBA můžete získat díky domácímu studiu, není třeba nikam docházet. Celou výuku si naplánujete podle sebe. Buď budete studovat intenzivně a získáte titul třeba po čtyřech měsících, nebo si vzdělání rozložíte na rok a půl. Je to jen na vás.

Studovat se dá kompletně online

Škol, kde lze vystudovat MBA v češtině, v posledních letech přibylo. Většina z nich po vás ale bude chtít, abyste se několikrát o víkendu dostavili na osobní výuku. OBEI – Oxford Business Education Institute je výjimkou. Studium MBA česky u nich lze absolvovat kompletně online. Díky tomu mohou nabídnout nižší cenu než konkurence, protože nemusí platit za pronájem prostor k výuce. Na rozdíl od konkurence také nerozlišují žádné specializace MBA, absolvujete u nich komplexní výuku složenou z 9 modulů. Ta vás dokonale připraví ve všech oblastech. Tak na co ještě čekáte? Vzdělávejte se!

reklama: