www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/03/2021 - 15:22

Přemýšlíte, jaký si pořídit kryt na iPhone? Možností je celá řada, levní výrobci na český trh dodávají nespočet produktů. Co si však vybrat, pokud toužíte po krytu, který vydrží dlouhá léta a podtrhne elegantní design vašeho jablečného telefonu?

V tom případě volte kůži. Ta je od dávných dob vnímána jako luxusní materiál a skutečně s vámi prožije dlouhé roky. Navíc je kůže snad jediným materiálem, který stárnutím zraje do krásy.

Jaká kožená pouzdra se vyrábí?

K dostání jsou prakticky všechny typy, z těch základních jmenujme:

  • Obaly na zadní stranu. V současnosti jsou zřejmě nejrozšířenější kryty na iPhone, jež chrání pouze zadní stranu iPhonu. Jsou vynikající ochranou před poškrábáním zad, a pokud na přední straně přesahují displej, docela spolehlivě chrání i při pádu.
  • Knížková pouzdra. Setkáte se také s názvem flipová pouzdra, jde prostě a jednoduše o kryty, jež chrání i displej. Zavírají se podobně jako knížka. Jejich nevýhodou je, že podstatně zvětšují rozměr telefonu, někteří uživatelé na ně ovšem nedají dopustit.
  • Obaly pro zasunutí telefonu. Další variantou je obal, který není připevněný k tělu telefonu, telefon do něj prostě jen zasunete jako do ponožky.

Všechny tyto tři typy se vyrábí i z kůže, při výběru tedy nejste omezeni.

Kterou barvu zvolit?

Kožené kryty na iPhone jsou k dostání v nejrůznějších odstínech. Nemusíte zůstávat u klasické černé a hnědé, i když ty jsou sázkou na jistotu. Velmi oblíbené jsou rovněž červené nebo oranžové obaly na iPhone.

Jakou značku koupit?

Zaměřte se na výrobce, který vytváří kožené kryty ručně a s láskou. Přesně to dělá například italská značka iCarer, již v ČR prodává e-shop FineCase.cz. V tomto internetovém obchodě zároveň pořídíte ochranné sklo na mobil, takže svůj iPhone ochráníte ze všech stran. Prodává i příslušenství pro Apple Watch, iPady a MacBooky.

reklama: