www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 01/05/2019 - 00:05

Potřebujete obměnit svůj šatník? Nyní v lednu po Vánocích je ideální doba. Nejen proto, že všude jsou povánoční slevy. Těch výhod je daleko více a my se jim společně podíváme na zoubek.

Každá žena by vám jistě potvrdila, že na nákup oblečení je vhodný čas vždycky. Leden je ale extra výhodný, protože…

Jsou slevy

Hlavním lákadlem jistě budou nízké ceny. Po Vánocích jsou obchodníci zvyklí zlevňovat, i když musíte brát v úvahu, že ne všechno jsou slevy v pravém slova smyslu. Kolikrát vidíte cedule s nápisem „sleva 80 %“, a když přijdete blíže, všimnete si slovíčka „až“ napsaného schválně drobným písmem. V reálu je o 80 procent zlevněná jedna věc, zbytek nedosahuje ani poloviny takových slev. Tak se nenechte nachytat.

Nakoupíte basic kousky

Základ šatníku by neměly tvořit letní šatičky na ramínka ani tílka. Základem jsou džíny, trička s krátkým a dlouhým rukávem, svetříky, mikiny. Tohle všechno dobře nakoupíte právě během zimy. Ani nemluvě o kabátech, které se v létě prakticky neprodávají. A pokud byste přece jen chtěli dokoupit ve slevách plavky, i to je možné. E-shopy si často nehrají na sezónní zboží, i v zimě u nich koupíte letní věci. Konkrétně plavky seženete třeba v obchodě Aboutyou.cz. Nutno ovšem podotknout, že v létě byste měli daleko větší výběr a také aktuální povánoční slevy bývají zaměřené spíš na zimní věci než na ty letní.

I v e-shopech lze ušetřit

Povánoční výprodeje se pochopitelně netýkají jen kamenných obchodů, ale také těch elektronických. V těch navíc ušetříte rovnou dvakrát. Můžete totiž využít slevové kupóny na módu, které vám zajistí další procentuální slevu nebo třeba dopravu zdarma. Jen si vždy předem přečtěte, na co všechno se kupon vztahuje. Někdy je určený jen na omezené kategorie, jindy jej nelze využít na již zlevněné zboží apod. Pamatujte ovšem, že kdo hledá, najde. I vy jistě objevíte svou slevu.

reklama: