www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 09/10/2015 - 11:25
Položek, za které měsíčně pravidelně platíme, je mnoho. A velkou část z nich zabírají energie. Bez elektřiny a plynu se většina domácností neobejde. Můžeme na nich ale něco ušetřit s jiným dodavatelem. Uvažujete o změně dodavatele plynu? Nejste spokojeni a rádi byste nižší ceny a lepší služby? Pokud netušíte, co všechno tento krok zahrnuje a bojíte se jej udělat, obraťte se Enra Services s.r.o. Tento dodavatel plynu příjemně překvapí nejen příznivými cenami, ale i přátelským přístupem. Pokud máte dotazy, nebo vyvstanou potíže se stávajícím dodavatelem plynu, tato společnost vám je pomůže vyřešit.
Zajímá vás tento dodavatel plynu a rádi byste přešli na levný plyn? Není to nic složitého. Stačí si prostudovat dostupné informace, obchodní podmínky, smlouvu a ceník plynu. Vyberete si vhodný produkt, u kterého vám vyhovují podmínky i cena plynu za m3, a odešlete vyplněnou smlouvu novému dodavateli. Přikládá se k ní i vaše poslední faktura za plyn. Nic více dělat nemusíte, stačí všechny dokumenty odeslat, a další administrativu vyřeší Enra Services s.r.o za vás. Dělá vám váš dosavadní dodavatel plynu potíže? Nelíbí se mu, že přecházíte jinam? Nemusíte to řešit sami.
Kalkulačka plynu vám ukáže, kolik budete platit, a spočítáte si, který tarif pro vás bude nejvýhodnější. Můžete porovnat ceny s konkurencí. Produkty Enra Services s.r.o dnes ale jednoznačně předčí výhodnou cenou i všechny produkty dominantního RWE. Ceny plynu srovnání pro vás budou možná překvapivé, ale alespoň vás utvrdí o tom, že přejít bude skvělý krok do budoucna.
Enra Services s.r.o nabízí levný plyn nejen do domácností, ale také do firem nebo státních institucí. Na výběr je ze čtyř tarifních produktů, jejich podmínky jsou detailně popsány na webu společnosti spolu s cenami plynu. Každý si tak mže vybrat tarif, který bude vyhovovat jeho účelům.
 změna dodavatele plynu

Foto zdroj: www.enra.cz

 

reklama: