www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 10/21/2022 - 08:48

Vlastnictví stabilní firmy s sebou přináší extrémní množství malých i velkých úkolů, jejichž plnění nesmíte v žádném případě podcenit. Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví lidské činnosti, vždy před vámi stojí nejen spousta příležitostí, ale i překážek, povinností a rizik. To přirozeně platí i pro oblast vašich zaměstnanců, kteří jsou alfou i omegou celého procesu. Jak jim nebránit v rozletu?

Bezpečnost práce, rozvoj i motivace pod záštitou koordinátora BOZP

Prvopočátkem vaší péče o podřízené je samozřejmě bezpečnost práce na pracovišti, přičemž v tomto ohledu příliš velké množství podnikatelů výrazně chybuje. Zde platí, že vhodný koordinátor BOZP a kvalitní pracovnělékařské služby jsou prvními kriticky důležitými kroky na vaší cestě k ziskům.

V naší zemi patří mezi nejvyhledávanější pomocníky především známá společnost PREVENT, jež se ve svém oboru pohybuje již přes dvacet osm dlouhých let. Její specializací je poskytování komplexních služeb BOZP a PO od A až po Z, díky kterým vhodně zajistíte nejen školení BOZP a PO, nýbrž i pokročilé firemní vzdělávání a další nezbytná kritéria.

Moderní e-learning platforma

Vzdělávání zaměstnanců pod křídly daných poskytovatelů zajišťuje elegantní learning management systém, Jehož představitelem je platforma EDUNIO. Vzdělávání zaměstnanců, pod křídly PREVENTU, zajišťuje elegantní learning management systém EDUNIO. Jejím účelem je poskytnout vám šikovnou pomůcku, v jejíchž útrobách budou probíhat veškerá úvodní seznámení s vaší firmou, vzdělávací kurzy, webináře, dotazníky, získávání certifikátů, pravidelné testy a další podstatné záležitosti.

Pokud se rozhodnete pro daný e-learning, budete moci použít některý z již hotových seminářů, ale problémem nebude ani realizace vlastních kurzů šitých přesně na míru vašim potřebám. Zajisté oceníte podrobný reporting, organizační strukturu a další moderní vychytávky.

Přesvědčte se o novodobém blended learningu sami

E-learning kurzy mají zároveň ohromnou výhodu v tom ohledu, že po adekvátním nastavení celého systému je budete moci používat naprosto kdykoliv a kdekoliv, tudíž nebude nutné nahánět zaměstnance ani školitele, abyste dosáhli kýžených výsledků. Stačí jen zapnout počítač, otevřít platformu a poslat daným osobám veškeré podklady.

Zajímá-li vás tento novodobý blended learning, určitě se podívejte na stránky pod výše vloženými odkazy, přečtěte si důležité informace a domluvte si nezávaznou úvodní konzultaci s BOZP profesionály ze společnosti PREVENT. Ti vám utvoří jasnou představu ohledně nabízených možností, navrhnou ideální řešení pro vaše podnikání a zodpoví jakékoliv otázky.

Online vzdělávací e-kurzy jsou jasnou volbou pro všechny moderní podnikatele, kteří mají v plánu optimalizovat své procesy, rozvíjet schopnosti svých podřízených a ušetřit si spoustu práce. Přesvědčte se sami.

 

reklama: