www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/09/2020 - 01:26

Během letních měsíců se konají různé události od sportovních až po společenské. V podstatě nezáleží na tom, jestli se má jednat o venkovní svatební hostinu, oslavu narozenin na zahradě či sportovní akci na veřejném hřišti. Počasí je nevyzpytatelné, a proto byste neměli podceňovat roli přenosného párty stanu.

V první řadě párty stany představují ochranu před deštěm, ale také sluncem a větrem. V žádném případě vás tak nepřekvapí nepřízeň počasí.

Jaké varianty párty stanů jsou k dostání?

Pokud si tedy chcete zakoupit zahradní stan, rozhodujícím faktorem se stane především rozměr. Záleží na tom, jak prostornou máte zahradu. V nabídce je několik základních rozměrů, a to konkrétně 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 4,5×3 m a 6×3 m. Stejně tak si můžete vybrat ještě z několika barevných odstínů, přičemž nejčastější jsou modrá, červená, žlutá, zelená, bílá a černá.

O životnosti stanu rozhoduje především kvalita konstrukce. Ideální jsou hliníkové profily s dostatečným průměrem noh. Nůžkové stany mohou být buď jen se střechou, nebo i bočními stěnami. Záleží na tom, k jakému účelu mají sloužit. Boční plachty zabraňují například větru. Jednotlivé stěny se spojují zipem.

Kde koupit nůžkový stan?

Jestliže si chcete koupit prodejní stánek či zahradní altán, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti EXPODOM. Prodává rychlorozkládací stany, na které navíc poskytuje pětiletou záruku. Vybrat si můžete mezi hliníkovou a ocelovou konstrukcí. Všechny stany se chlubí jednoduchou manipulací a vysokou kvalitou.

U každého stanu máte vždy uvedeno, v jakých rozměrech a barvách je k dostání. Hned také vidíte, jestli je vámi vybraný párty stan skladem, kolik stojí a podobně. Všechny informace jsou na jednom místě. Tak neváhejte a objednejte si párty stan ještě dnes.

reklama: