www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/04/2021 - 18:35

Ekonomickou situaci mnoha firem v ČR ohrožují nejen vládní restrikce a druhotná platební neschopnost způsobená nastupující krizí, ale také nemocnost zaměstnanců. Jelikož cesty hromadnou dopravou v ranní a odpolední špičce, stejně tak jako osmihodinový pobyt na pracovišti ve společnosti mnoha dalších lidí představuje ideální prostředí pro šíření viru COVID 19, je nutné proti této nákaze co nejlépe chránit. Aktuální mutace koronaviru z Británie, Jižní Afriky a Brazílie jsou nejen mnohem nebezpečnější, ale také nakažlivější. Pro zajištění dostatečné ochrany je proto nutné použít namísto látkových roušek certifikovaný respirátor FFP2.

Jak se liší respirátor FFP2 od látkových a chirurgických roušek

Běžné látkové či chirurgické roušky dokážou zachytit obvyklé kapénky a jejich účinnost je závislá na hustotě tkaniny, ze které jsou vyrobeny. Oproti bakteriím a virům, které jsou mnohem menší, však nejsou příliš účinné. Certifikované respirátory FFP2 poskytují mnohem lepší ochranu. Dokážou zachytit až 95 % všech mikroskopických organismů, a tím efektivněji bránit nákaze korona virem. Nelze se proto divit, že podniky, kterým záleží na udržení provozuschopnosti, objednávají pro své zaměstnance respirátory hromadně u firmy Bluearrow.cz. Certifikované respirátory FFP2 s potiskem zde totiž vyjdou mnohem levněji, než kdybyste je kupovali po menších baleních.

Využijte respirátory FFP2 s potiskem k propagaci vaší firmy

Výhodou objednání respirátorů u Bluearrow.cz je kromě vysoké kvality a nízké ceny i možnost reklamního potisku vaším logem. Vaši zaměstnanci tak získají jednotné respirátory FFP2 s potiskem, vyjadřující vaši firemní identitu. Navíc, jelikož je kvůli současným vládním nařízením povinné nosit ochranu dýchacích cest prakticky všude, stanou se respirátory vašich zaměstnanců reklamními plochami, které budou neustále propagovat vaši firmu.

reklama: