www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/28/2016 - 12:06

Ať už jste vlastníkem e-shopu anebo větší či menší rozvozové firmy, možná znáte všechny ty logistické potíže s plánováním dopravy: jak nejlépe optimalizovat cestu k různým klientům, zesynchronizovat svoz a rozvoz materiálu, nebo i jak se dostat na co nejnižší množství aut aktuálně v provozu. S tím vším vám pomůže Tasha: unikátní plánovač dopravy.

Vždy vybrat nejlepší trasu

Ať už používáte jakoukoliv navigaci GPS, vždy se můžete snadno dostat do situace, kdy vybraná trasa není ideální. Někdy je kilometrově nejkratší, ale komplikovaná a úplně nevyhovující pro plně naložené nákladní vozidlo. Jindy vás vaše GPS v dobré víře zavede do mnohakilometrové kolony aut, kterou byste přitom mohli bez větších obtíží objet, kdybyste o ní věděli. V tomto ohledu SolverTech Tasha, software společnosti Solvertech, jednoznačně vede.

SolverTech Tasha sleduje uzavírky i dopravní situaci, navíc se chlubí trvale aktualizovanými mapami. Trasu navíc plánuje nejen podle rychlosti nebo najetých kilometrů, ale také v souladu s nároky nákladu.

Řeší nedostatek řidičů

Povolání řidiče nákladního vozu není v dnešní době nijak lukrativní, což se projevuje na nedostatku lidských zdrojů v této oblasti. Se SolverTech Tashou můžete problém nedostatku zaměstnanců částečně zmírnit. Sami se budete divit, jak se vhodnou optimalizací a plánováním dopravy sníží počet vozů, které potřebujete mít aktivně v provozu. Zjistíte, že méně vozů udělá práci rychleji a stejně dobře jako větší vozový park. Více cest stejným směrem totiž zvládnete při jednom. Nároky se sníží také na dispečink, který bude mít rázem s plánováním daleko méně práce.

Tasha je ideálním pomocníkem pro společnosti, které by se rády rychle rozvíjely a nebyly zatěžovány zbytečnými náklady navíc. Usnadní i jednorázové operace, jako je například zavedení nových provozoven či skladu: pomůže vám vybrat ideální místo vzhledem k vašim obvyklým zavedeným trasám.

Úspory ze zkušeností

Svých skvělých výsledků SolverTech Tasha dosahuje mimo jiné proto, že se stále učí. Sleduje vozidla, jejich trasy a časy, a z těchto poznatků pak dále plánuje. Pokud se některé kroky neosvědčí, není důvod, proč by neměly být upraveny k dosažení větší úspory času, peněz, aut i lidských zdrojů.

Nakonec dosáhnete stavu, kdy žádný kilometr trasy nepřijde nazmar: vozidla budou plně využita a servis se zrychlí, což povede k větší spokojenosti zákazníků. Současní klienti, jejichž konkrétní případy můžete prostudovat na webu společnosti Solvertech, snížení výdajů nepočítají na procenta, ale na desítky procent. Taková změna už je na byznysu pořádně vidět.

Nezáleží na množství vašich aut ani na zaměření vašeho podnikání. Poctivá optimalizace vám přinese konkurenční výhody, peníze navíc i větší klid váš, dispečerův i řidičův.

reklama: