www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/22/2020 - 10:01

Sklady, obchodní řetězce, garáže na osobní a nákladní vozidla, ale i výrobní firmy se neobejdou bez manipulační techniky. Zaměstnanci takové pomocníky jednoznačně ocení, protože práce jde potom od ruky. Pokud plánujete pořízení manipulační techniky, měli byste si nejprve ujasnit, co od ní očekáváte.

Se zbožím a dalším nákladem uskladněným na paletách pomohou ruční paletové vozíky. Jestliže jste ochotni vložit do manipulační techniky vyšší částku, nabízí se vám také paletové vozíky s elektrickým pohonem.

Paletové vozíky mají dlouhou životnost

Paletové vozíky vydrží desítky let, takže se jedná o dobře vynaloženou investici. V neposlední řadě se vyznačují vysokou odolností a jednoduchým ovládáním. S paletovým vozíkem se naučí manipulovat každý zaměstnanec, navíc je velká výhoda, že nepotřebuje speciální oprávnění.

Paletové vozíky jsou snadné také na údržbu. Co se nosnosti týče, ta se pohybuje okolo několika set až tisíc kilogramů. Záleží na tom, jakou alternativu zvolíte, protože se nosností odlišují.

Elektrické vysokozdvižné vozíky do velkých skladů

O rychlou a komfortní manipulaci s nákladem se postarají elektrické vysokozdvižné vozíky. Stanou se skvělými parťáky zejména ve skladových prostorech s vysokým obratem zboží. Vysokozdvižný vozík se ovládá pomocí páček a tlačítek na ovládacím panelu. Pamatujte však na to, že zaměstnanec, jenž s danou technikou pracuje, musí mít řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík. Stabilita a bezpečnost jsou na prvním místě.

Obraťte se na odborníka jménem TOR INDUSTRIES s.r.o., jenž má v nabídce nejen výše zmíněné paletové a elektrické vysokozdvižné vozíky, ale i kladkostroje a další vybavení do skladu, autodílen či průmyslového provozu. Sortiment je široký, vybere si opravdu každý.

reklama: