www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 12/31/2019 - 21:50

Vstupte do nového roku radostně a chutí vyzkoušet něco nového. Nebojte se jít vstříc erotickým zážitkům a doplňte svůj seznam o ty, které jste doteď nezažili. Inspirujte se tipy na ty nejlepší a užijte si nezapomenutelnou slast.

1) Partnerská milostná masáž

Určitě si říkáte, že jste masáž s partnerem zažili již několikrát a mnohdy se jednalo i o zmíněnou milostnou masáž. Zkoušeli jste však někdy profesionální erotickou masáž pro páry? Zajděte si společně do salonu, kde se o vás masérky postarají a ani jeden nebudete muset nic dělat. Nechte se jen hýčkat a rozmazlovat. Tento zážitek naprosto předčí vaše očekávání a uvidíte, že si jej budete chtít zopakovat i víckrát.

2) Tantrický sex

Oblíbenou milostnou aktivitou je i tantrický sex. Vyzkoušejte nejdřív tantrickou masáž a objevte slast, kterou jste dosud nepoznali. Při tantře se naučíte vnímat všemi smysly a milování pro vás bude novým zážitkem. Naučíte se milovat své tělo, pochopit, že orgasmus si musíte dovolit, a poté prožijete konečně ten vrchol, o kterém se píše v knihách, nebo jej vidíte ve filmu.

3) Hrátky s nuru gelem

Slyšeli jste už o nuru gelu? Jedná se o speciální gel, který slouží například pro nuru masáže. Masérka si jej namaže na tělo a následně klouže po vašem nahém těle. Zajděte si na takovou masáž a užijte si naprosto nový rozměr vzrušení. Nebojte si tento gel pořídit i domů a oddávat se nuru hrátkám častěji.

4) Týdenní půst

Máte se svým protějškem pravidelný sex a milostný akt máte každý den nebo dokonce i víckrát denně? V tom případě si dejte týdenní půst, kdy se můžete jen hladit a líbat. Ale žádné vyvrcholení a bližší kontakt! Za týden půstu si dopřejte klidně celý víkend v posteli a uvidíte, že v sobě oba vzbudíte novou vášeň!

5) Sex na neobvyklém místě

Do Nového roku si dejte předsevzetí, že kromě erotické masáže, tantry a nuru masáže pomocí speciálního gelu, vyzkoušíte také hrátky na neobvyklém místě. Zapomeňte na ohraná místa, kterými je třeba les, auto nebo park. Vyzkoušejte milování na střeše vašeho činžáku, schodiště vedoucí do sklepa, pracovní stůl v kanceláři jednoho z vás nebo si objednejte noc v hodinovém hotelu a dejte si rande jako dva milenci.

reklama: