www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 11/23/2018 - 23:20

Schoeller Allibert je přední výrobce plastových obalů nejen pro český a slovenský trh a nyní přichází s novinkou, která si klade za cíl změnit chápání pojmu plastové přepravky. Připravte se, revoluční plastová přepravka EuroClick® je zde!

Tam, kde jiné končí, EuroClick® nastupuje

Po dlouholetém intenzivním vývoji spatřil světlo světa nový druh euro přepravky, který se vyznačuje svou univerzálností a spolehlivostí. Společnost Schoeller Allibert přináší unikátní řešení pro přední výrobní odvětví, svou úlohu najde jak v automobilovém průmyslu, potravinářském průmyslu, tak maloobchodním prodeji. Plastová přepravka EuroClick® se dodává ve dvou provedeních - 400x300 mm a 600x400 mm a mnoha variantami své výšky. Díky svým rozměrům může být jednoduše naskládána na euro palety a přepravována. Přepravku je možné zatížit až do váhy 15 kg, což umožňuje široké možnosti využití. A to je jen začátek, další výhody jsou hned za dveřmi.

8 výhod euro přepravky EuroClick®, které jinde nenajdete

Máte hodně zboží, ale přepravek na jejich uložení nedostatečné množství? S euro přepravkou EuroClick® lze tento problém elegantně vyřešit. Každá přepravka disponuje možností zvýšit svou výšku pomocí nástavce Click Booster®. Díky tomu se do jedné přepravky vejde více zboží, ale záběr na dodatečné místo je minimální.

Další výhodou přepravky jsou drenážní otvory, jež jsou umístěny na jejich dnu. Máte tak jistotu, že vše nepotřebné snadno z přepravky odstraníte a navíc splníte požadavky na váš protipožární systém.

Co se stane, když nebude na přepravce etiketa? Pravděpodobně se ztratí mezi ostatními. Proto byl vyvinut tzv. Click Holder®, který udrží etiketu na svém místě a může být umístěn na více místech, a jeho velikost se dá upravit, takže nehrozí, že byste ztratili pojem o tom, co se v přepravce nachází.

Dno přepravky je zdvojené, aby se omezilo prohnutí dna a rohy přepravky jsou zpevněné a zaoblené, díky čemuž přepravka umožňuje hladší pohyb a změny směru na válečkových dopravnících. Okraj přepravky je navíc zkosený, takže zabraňuje zadržování vody.

Komu by se chtělo držet nepohodlnou přepravku? Proto EuroClick® disponuje vylepšenými ergonomickými rukojeťmi, které jsou umístěny přesně tak, aby odpovídaly rozložení vašich rukou, což přispívá k pohodlnější manipulaci a zvýšení efektivity a bezpečnosti při práci.

Chcete se odlišit od konkurence?

Schoeller Allibert nabízí možnost přizpůsobení přepravky přesně podle vašeho přání. Ať se již jedná o výběr barev, zdrsněných ploch nebo například potisku. Vše na zakázku podle vašich potřeb.

Jak již bylo zmíněno dříve, díky dlouholetému vývoji bylo dosáhnuto mnoha vylepšení oproti klasickým euro přepravkám. Jednou z nejvíce přínosných a na výrobní provoz mající vliv je jednoznačně redukce váhy samotné přepravky. Ta zároveň společně s vyšší odolností a pevností dokáže snížit náklady, které by jinak byly vynaloženy v důsledku přepravy těžších přepravek.

Objevte výhody přepravky EuroClick® i vy!

Jedinečnou přepravku EuroClick®, která se navíc může pyšnit mezinárodním obalovým oceněním WorldStar, nyní můžete využívat i ve vaší společnosti. Schoeller Allibert nabízí možnost nezávazné kalkulace a vytvoření nabídky přímo na základě vašich požadavků a potřeb. Detailní informace o produktu můžete nalézt na webu společnosti.

Ještě váháte? Již nemusíte! Budoucnost plastových přepravek právě dorazila. Kontaktujte společnost Schoeller Allibert, přední výrobce kontejnerů, a staňte se součástí spokojených zákazníků, kteří již EuroClick® používají!

reklama: