www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/26/2023 - 00:44

Na podzim jsou lidé unavení, nevrlí a trpí nedostatkem vitality. Nehledě na to, že je lidský organismus náchylnější k onemocnění. Tak proč si nedopřát jeden z mnoha relaxačních pobytových balíčků, které věhlasné moravské lázně nabízejí.

Když se vydáte do nádherných míst, která jsou zasazena poblíž panenské přírody a šperků historie, trefíte do černého. Moravské lázně jsou ideální pro všechny, kteří trpí nejrůznějšími nemocemi, potřebují se dostat do kondice po úraze nebo se chtějí jednoduše uvolnit. Je úplně jedno, jaké vás k tomu vede rozhodnutí. Podzim v lázních je vhodný pro všechny.

Vyrazte do Bílých Karpat

Slavné lázně Luhačovice se nacházejí v Bílých Karpatech a jejich historie zasahuje až do 17. století. Není divu, že patří k nejnavštěvovanějším v Česku. Když k příjemným ozdravným procedurám přidáte procházky po kolonádě, parcích a kolem romantických fontánek, budete žasnout. Ihned si povšimnete všudypřítomných lidových staveb od Dušana Jurkoviče. Ochutnáte léčivou vodu tryskající z pramenů, jako jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka či Viola. Podzimní pobyt v lázních Luhačovice je vhodný pro všechny, kteří nejsou ve zdravotní formě nebo si chtějí smysluplně odpočinout.

Na jihu Moravy je nádherně

Patříte-li k milovníkům jihu Moravy, osloví vás lázně Lednice. Zdejší léčba je založena na blahodárných účincích jodové mořské vody. Vše je spojeno s rehabilitačními cvičeními, lymfatickými drenážemi a masážemi různého druhu. Do lázní míří lidé na jednodenní procedury, léčebné i wellness pobyty. Potřebujete-li si odpočinout od ruchu velkoměsta a na chvíli zvolnit, je toto místo správnou volbou. Nehledě na to, že spatříte klenoty historie a přírody, ochutnáte delikatesní víno i burčák a zažijete romantiku mezi vinicemi.

reklama: