www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/13/2023 - 22:40

Ke konci září začíná méně oblíbené období roku, a to je podzim. Sice může být krásný, ale ruku na srdce, léto to není. To však neznamená, že byste si ho nemohli užít v plné parádě. Pokud vás sžírá nevlídné počasí a sedá na vás deprese, neklesejte na mysli a naplánujte si odpočinkovou dovolenou.

Je úplně jedno, jaké podzimní pobyty zvolíte. Někdo preferuje luxus velkoměsta a wellness aktivity, jiný nedá dopustit na krásu českých a moravských hor. V posledních letech se lidé zamilovali do krajiny jižní Moravy, tudíž není od věci vyzkoušet jeden z mnoha balíčků zdejších hoteliérů. Ať už dáte přednost relaxaci v Brně, či se vám zalíbí toulky v nedalekých vinicích, vždy budete spokojeni.

Oddejte se relaxaci a vypněte

Vydejte se na dovolenou na jih Moravy a užívejte krásy historie i přírody. Jakmile si rezervujete ubytování v Brně, spatříte památku UNESCO vilu Tugendhat, hrad Špilberk i okolní kláštery a zámky. Nesmíte minout ani Brněnskou přehradu, kapucínskou hrobku a pavilon Anthropos s pravěkými exponáty. Labyrint pod Zelným trhem a prohlídka centra metropole je romantická i poučná zároveň. Nehledě na to, že se zde nacházejí hotely nabízející komfortní noclehy s mnoha bonusy. Určitě vám padne do noty wellness rozmazlování, romantická snídaně v objetí partnera a návštěva kulturních akcí dle libosti.

Kam byste měli ještě vyrazit?

Druhé největší město české republiky je nádherné a nadchnou vás i jeho přilehlé památky. Vaše kroky povedou k hradům Pernštejn a Veveří nad Brněnskou přehradou, k dechberoucím zříceninám kláštera Rosa Coeli v Dolních Kounicích. Pokud budete mít náladu na adrenalin, dovolená v Brně vás naláká na výšlap na rozhledny v Holedné či babím lomu.

Nevíte-li si rady s vyhledáním ideální dovolené, tak se mrkněte na ubytování na Hotel.cz. Jako na stříbrném podnosu se před vámi objeví cenově výhodné nabídky hoteliérů, které nelze odmítnout.

reklama: