www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 06/09/2019 - 22:32

Podnikání v takřka jakémkoliv sektoru je nevyzpytatelné. Pokud se vám naskytla skvělá obchodní příležitost, která však vyžaduje i dočasné rozšíření skladových prostor, zřejmě přemýšlíte, jak takovou situaci vyřešit. Samozřejmě je naprostý nesmysl zakázku odřeknout, ale také není příliš ekonomické kupovat další stavení, které by zbytečně zatížilo rozpočet vaší společnosti. Cenově přijatelnější alternativou je pronájem mobilní skladovací haly. Co všechno taková služba zahrnuje? A na koho se v dané oblasti obrátit?

Výstavba klasického objektu je nejen finančně, ale také časově náročná. Jestliže navíc potřebujete skladové prostory pouze dočasně, potom byste měli na krku zbytečně další nemovitost, o kterou byste se museli starat. Právě z daného důvodu vznikly mobilní skladovací haly, jež si můžete na potřebnou dobu pouze pronajmout.

Skladovací haly se přizpůsobí vašim potřebám

Skladovací montované haly využívají firmy napříč různými odvětvími – od průmyslu přes obchod až po služby. Skladovací haly se totiž vyznačují flexibilitou. Potěší vás, že nemusíte zajišťovat žádné pevné základy. Vyberete si navíc z pestré škály velikostí, tvarů a provedení. Sami si určíte, kde má montovaná hala stát, abyste ji třeba neměli daleko od sídla své společnosti či výrobního podniku. Jestliže v ní plánujete uchovávat produkty, které vyžadují optimální teplotu, můžete si požádat také o klimatizaci.

Výhody skladovacích montovaných hal

Co se výhod týče, těch je opravdu několik. Okouzlí vás rychlá montáž i demontáž. Přizpůsobíte si je navíc svým potřebám a požadavkům. Využívat je můžete celoročně, tedy nikoliv pouze sezónně. Individuálně si zvolíte další potřebné vybavení a doplňky. Stejně tak vás nadchne, že administrativní nároky jsou minimální a cena je více než přijatelná.

Jestliže hledáte odborníka na plachtové haly, obraťte se na pražskou firmu Argoservis, která má provozovnu v Liblicích.

reklama: